سرآسیایی: حمیداوی دلایل خوبی برای لغو لیگ دارد!

سرمربی جوان شهر خودرو معتقد است اگر تصمیم به برگزاری‌ها بازی‌ها گرفته شود، تیمش مجبور به تمکین کردن است.

مجتبی سرآسیایی سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در حاشیه دیدار دوستانه این تیم با پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: ما پیرو سیاست‌های باشگاه هستیم و این که تمرین کردن ما دلیل نمی‌شود که تناقضی با موضع باشگاه داشته باشد؛ به هر حال حمیداوی پیگیر مسائل مربوط به برگزار نکردن بازی‌ها است و دلایل خوبی برای آن دارند اما ما باید این آمادگی را داشته باشیم که اگر بازی ها شروع شود، بتوانیم مقابل رقبا به میدان رویم.

وی ادامه داد: مسائل مربوط به بازی نکردن تیم در لیگ برتر، مربوط به سیاست‌های کلان باشگاه است اما تا همین الآن هم در مسائل آسیایی متضرر شده‌ایم. در پلی‌آف میزبانی ما گرفته شد و در سخت‌ترین شرایط به مرحله گروهی رسیدیم و حتی دو بازی گروهی را هم در بیرون از خانه برگزار کردیم اما به هر حال زیرمجموعه فیفا و AFC هستیم و این مسائل اجتناب‌ناپذیر است و تاثیر خود را روی این سازمان‌های مرجع می گذارد. اگر به این نتیجه رسیدند که بازی ها برگزار شود، ما هم به این نظر تمکین می کنیم.

سرآسیایی در خصوص مصدومیت‌های زیاد تیم‌های مختلف گفت: این مسئل در بخش بدنسازی و آن هم بعد از ۳ ماه وقفه اجتناب‌ناپذیر است و ما هم به صورت جزیی درگیر آن هستیم اما تنها کاری که توانستیم انجام دهیم این بود که در این ۳ ماه توانستیم خوب بازیکنان را مدیریت کردیم و بازیکنان هم با آمادگی نسبی به تمرینات آمدند. این مسائل در کوران بازی ها بیشتر خواهد شد و این نگرانی را برای مربیان بیشتر می کند ولی سعی می کنم قضیه را مدیریت کنیم تا به بازیکنان فشار نیاوریم.

او اضافه کرد: فکر نمی کنم از نظر مالی در بخش مدیریتی مشکلی داشته باشیم. بازیکنان ما درصد بالایی از قراردادشان را گرفته‌اند. مباحثی که از سوی حمیداوی مطرح می شود، مسائل مربوط به بخش خصوصی است زیرا ما به عنوان بخش خصوصی شرایط خاصی داریم و نیاز به کمک بیشتری داریم. این فشار روی تیم‌های دولتی نیست و باید مزایایی برای بخش خصوصی در فوتبال ایران داشته باشیم.

سرمربی شهرخودرو درباره حواشی به وجود آمده به خاطر کرونا و همچنین میزبانی نکردن در مشهد به دلیل وضعیت قرمز این شهر گفت: نامه‌ای که برای وزارت ورزش ارسال شد، محوریت آن سلامتی افراد شرکت‌کننده در این مسابقات است و تمام این صحبت‌ها و نامه ها به دلیل دغدغه‌مندی در خصوص سلامتی همه است. اگر قرار باشد بازی‌ها برگزار شود باید در شهر خودمان یعنی مشهد میزبانی کنیم و تصمیم‌گیری در خصوص ادامه پیدا کردن لیگ باید با بررسی همه جهات باشد.

251 251

کد خبر 1401916

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =