مانور حساس سازی کرونا در شهرستان شوشتر برگزار شد

دکتر نائب فدایی از برگزاری مانور حساس سازی کرونا در شهرستان شوشتر با هدف هوشیارسازی جامعه نسبت به خطر کرونا و تاکید بر لزوم استفاده از ماسک خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از شوشتر: معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت : با توجه به استمرار وضعیت قرمز در استان خوزستان و بی توجهی برخی همشهریان نسبت به هشدارها، مانور حساس سازی کرونا برگزار شد. 

 وی افزود: این مانور از روبروی ساختمان مرکزی دانشکده علوم پزشکی شوشتر آغاز و ضمن رژه خودروها، همکاران ما با حضور در اماکن عمومی و بازار مرکزی شوشتر به ارائه آموزش های لازم و توزیع تراکت های آموزشی میان کسبه و مردم پرداختند.

 دکتر فدایی تصریح کرد: از همشهریان عزیز انتظار داریم که با درک درست شرایط، همراهی لازم را با کادر بهداشت و درمان برای کنترل بیماری کووید-۱۹ داشته باشند و با استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و عدم شرکت در مراسمات عزاداری و شادی به کاهش بیماری کمک کنند. 

 وی در پایان عنوان کرد: لازم می دانم از همراهی سازمان آتش نشانی، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، فوریت های پزشکی، اتاق اصناف و بازاریان عزیز که با معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی شوشتر همکاری لازم را داشتند تشکر نمایم.

کد خبر 1405300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =