نظام پیشنهادها یک سیستم مدیریتی برانگیزاننده است

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان در چهارمین نشست کمیته عالی نظام پیشنهادها و نوآوری گفت : نظام پیشنهادها یک سیستم مدیریتی برانگیزاننده برای کارکنان هر سازمان محسوب می شود .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان سیدمحمد موسوی زاده بیان داشت : مشارکت فعال مدیران و کارکنان شرکت در نظام پیشنهادها، یکی از عوامل موفقیت و بهبود مستمر به منظور تعالی سازمان به شمار می رود. 

وی تصریح کرد: در واقع نظام پیشنهادها تکنیکی است که از طریق آن می توان به یافته های ذهنی و اندیشه های سرمایه ی انسانی در حل مسائل دست یافت و به نوعی این سیستم فرمانبری از دانایی و به گردش انداختن اندیشه است .

وی با بیان این که آنچه در نظام پیشنهادها به عنوان اهداف آرمانی و در حقیقت به عنوان فلسفه به کارگیری آن مطرح است اظهار داشت:  فزایش توان شرکت در مقابل خواسته های متغیر مصرف کنندگان خدمات از طریق ارج نهادن به فضایل و توانائی های انسان و همسو کردن اهداف کارکنان با هدف های شرکت و نهایتاً به کارگیری صحیح تجربه ، اندیشه و آراء و عقاید آنها در هر رده شغلی و در هر بخش سازمانی است .

یادآور می شود : ۴۵ پیشنهاد پذیرفته شده توسط کارگروه های هفت گانه نظام پیشنهادها مورد بررسی قرار گرفته و ۴۰ پیشنهاد و ایده که در این نشست مصوب گردیدند، جهت اجرا به واحدهای ذیربط ارائه شدند.

46

کد خبر 1406794

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =