«مثبت خانواده» از امشب به تلویزیون می‌آید

گروه خانواده شبکه دو سیما، چهارشنبه و جمعه هر هفته، برنامه «مثبت خانواده» را با رویکردهای متفاوت از جمله ایجاد اوقات خوش برای مخاطبان و رزمایش مواسات و همدلی روانه آنتن می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه «مثبت خانوده»، عنوان یکی از تازه‌ترین برنامه‌های شبکه دو سیما در گروه خانواده است که از امشب (چهارشنبه ۲۵ تیر) پخش می‌شود.

«مثبت خانواده» در روزهای چهارشنبه هر هفته با محوریت رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه با اجرای سیدکاظم احمدزاده به فعالیت‌های نیکوکاران و افراد خیّر در اقصی نقاط کشورمان اختصاص دارد. این برنامه چهارشنبه هر هفته با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) از فعالیت‌هایی که با هدف خوب کردن حال هموطنان‌مان صورت می‌گیرد، گزارش‌ها و گفتگوهای ویژه‌ای را به علاقمندان تقدیم می‌کند.

اما «مثبت خانواده»، جمعه‌های هر هفته هم با رویکردی متفاوت و با هدف ایجاد اوقاتی خوش برای خانواده‌های ایرانی با اجرای مسعود روشن‌پژوه و سیدکاظم احمدزاده، پخش می‌شود. بخش‌های مختلف این برنامه با توجه به دوران شیوع ویروس کرونا و لزوم در خانه ماندن، برنامه‌ریزی شده است تا برآیندی شاد و مفرح برای خانواده‌ها به ارمغان داشته باشد.

«مثبت خانواده» کاری از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی و سردبیری آزاده بهرامی و شیما ابن قاسم است که چهارشنبه‌ها ساعت ۲۰ و جمعه‌ها ساعت ۱۲ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

۵۷۵۷

کد خبر 1410510

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =