هاشمی نسب گفت می‌روم، پروین گفت خوش‌ آمدی!

مربی سابق قرمزها فاش کرد استقلال 120 میلیون به مهدی داد نه 90 میلیون. او همچنین فاش کرد علی پروین وقتی شنید هاشمی نسب می‌خواهد برود، گفت خوش آمدی!

سعید اکبری؛ علی فتح‌الله زاده سال هاست می گوید مهدی هاشمی نسب را به 90 میلیون به استقلال بردند ولی ناصر ابراهیمی با اطمینان می گوید رقم انتقال او 120 میلیون بود. مربی سابق قرمزها همچنین فاش می‌کند وقتی پروین از ماجرای انتقال احتمالی مهدی به استقلال با خبر شد چنین واکنشی نشان داد: «خوش آمدی!» ابراهیمی در گفت و گو با آخرین خبر خاطرات دیگری هم تعریف کرد. 

*به خاطر مسایلی که مربوط به زندگی شخصی‌ام است، مجبور شدم برای زندگی به دماوند بروم وگرنه خود در تهران به دنیا آمده ام و دوست دارم اینجا زندگی کنم.

*باشگاه پرسپولیس 21 مدیر از بعد از انقلاب عوض شده، چرا؟ تعجب آور است.

*اگر انتقادی از پروین کرده باشم، سازنده بوده. خودش هم این را می‌داند.

*در زمان حضور در پرسپولیس هیچ مشکلی نداشتم به پروین. آن اواخر باشگاه به بی پولی خورد. ما قول‌هایی به بازیکنان دادیم که نشد و مشکلاتی به وجود آمد.

پروین در رختکن فحش نمی‌داد. او طوری حرف می زند انگار دارد به فرزندش پرخاش می کند

*علی پروین کلاس مربیگری نرفت ولی استاد بازی‌خوانی فوتبال بود. او استاد صحبت کردن در بین دو نیمه بود.

*بازی با تراکتور داشتیم. دو گل خوردیم. بین دو نیمه علی آقا همیشه اول شروع به صحبت می کرد. وقتی ناراحت بود به بچه ها می گفت بی عرضه. البته این را بگویم بچه ها دوست داشتند علی آقا حرف بزند. او در رختکن فحش نمی‌داد. او طوری حرف می زند انگار دارد به فرزندش پرخاش می کند. یادم هست بین دو نیمه بازی تراکتور گفتم دو گل عقبیم. اشکالی ندارد. جبران می کنیم. علی آقا گفت به اینها چه می گویی؟ اینها یه سری بی عرضه هستند! دو تا خوردند واسه چی با اینا حرف می زنی؟! یادم هست آن بازی را بردیم.

*علی کریمی عاشق فست فود بود!

*سر ماجرای هاشمی نسب... آن موقع سقف قرارداد پرسپولیس 70 میلیون بود. مهدی با من حرف زد. گفت استقلال به من پیشنهاد 120 میلیون تومانی داده. 90 میلیونی که استقلالی‌ها می گویند درست نیست. گفتم بعید است باشگاه پول را بدهد. مهدی گفت حاضرم 80 میلیون بگیرم و بمانم. من این را به علی پروین گفتم. علی آقا گفت نه سقف ما 70 تا بیشتر نیست. 80 تا هم نمی دهیم. وقتی هاشمی نسب شنید گفت چکار کنم؟ گفت ماجرا این است. 70 تا بیشتر نمی‌دهند. گفت پس من می روم. علی آقا هم گفت خوش آمد! اگر می‌خواهد بیاید برود. 

*من یادم نیست که مهدی هاشمی نسب با علی پروین، قلیچ و بازیکنان به مشکل خورده باشد. من داستان درگیری‌ها را نمی‌دانم.

*علی پروین با مهدی هاشمی نسب اختلافی نداشت. 

*به هاشمی نسب گفتم اگر 120 میلیون احتیاج داری برو. حتی به او گفتم شاید بتوانم 80 تا را جور کنم ولی نشد. او خلاصه رفت و به زندگی‌اش رسید. رابطه‌ها هم همیشه خوب است. 

من مرام تاجی‌ها را بهتر از استقلالی‌ها می‌دانم!

*صفایی فراهانی استقلالی بود. بعد از گل دوم در دربی سال 79 اگر توجه کرده باشید من برای صفایی فراهانی در جایگاه دست تکان دادم و پشتک زدم! 

*من برخوردی با محمد نوازی در دربی سال 79 نداشتم. 

*من مرام تاجی‌ها را بهتر از استقلالی‌ها می‌دانم! 

*من اولین بازیکنی بودم که از شاهین به تاج رفتم. مثل هاشمی نسب.

*درست است در تاج بازی کردم، پرسپولیسی خالص هستم.

*فتح‌الله زاده گفته تاج 8 تا به شاهین زده؟ من یادم نمی‌آید! همچین چیزی در تاریخ نداریم.

*علی کریمی خوش تمرین نبودو شوت زدن را دوست نداشت.

*اوایل که علی آمد پرسپولیس چند تا دریبل ناجور زد و خیلی‌ها عصبی شدند.

*در دربی 79 پروین دقیقه ۸۷ چشمش مثل کاسه خون شده بود.

252 252

کد خبر 1410933

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IE ۱۵:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
  4 0
  هر کس به پرسپولیس یا استقلال می‌ره باید به اون پیراهن عشق داشته باشه نه این که ناز کنه
 • GB ۰۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  5 2
  هاشمى كى؟ دم پروين گرم.
 • IR ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
  2 0
  هاشمی نسب کسی بود که با پرسپولیس سری تو سرها درآورد اما اون پولکی چکار کرد به تیمی که باعث افتخارش شد پشت کرد او برای همیشه برای هوادارای پرسپولیس مرد
 • 326 IR ۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
  3 0
  فکر می کنم اگر با یک دیدگاه بلند مدت به این انتقال نگاه کنیم مهدی هاشمی نسب بزرگترین متضرر این انتقال بود. شاید در آن زمان 100 میلیون بسیار زیادی بود اما او اسطوره پرسپولیس بود سه سال در استقلال ماند و بعد محو شد. الان در حد کمک مربی یک تیم لیگ برتری مانده که شاید با پول الان 100 میلیون هم قرادادش نباشد. اگر او در پرسپولیسی که 15 میلیون به او می داد می ماند الان به عنوان اسطوره تیم حداقل سالها قراردادی تضمین شده در بخش های مختلف پرسپولیس داشت و شاید نقش الان کریم باقری را او در تیم ایفا می کرد. بماند که به عنوان یک اسطوره می توانست میلیونها فالوئر داشته باشد که حتی از نظر من می توانست بیشتر از تعداد دنبال کنندگان علی کریمی باشد و درامدزایی خوبی از این محل داشت. ضمن آنکه آرامش روحی و روانی بهتر، حال خوش محبوبیت و لبخندی همیشگی داشت و در کانال های تلویزیونی یکی از مدعوین همیشگی بود. او از نظر من خودکشی فوتبالی کرد و حیف