ابتلای مدیرعامل و تعدادی از پرسنل یک سازمان به کرونا

میزان نوشت: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در پیامی از ابتلای خود و تعدادی از پرسنل این سازمان به کرونا خبر داد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در پیامی در صفحه مجازی خود در اینستاگرام از ابتلای خود و تعدادی از پرسنل این سازمان به کرونا خبر داد.

صدرالدین علیپور در پیام خود نوشته است: «از ابتدای اسفند سال گذشته و شروع شیوع کرونا مردانه با همکاران پرتلاش در صف و ستاد تلاش کردیم بدون یک روز تعطیلی، تا باری بر زمین نماند و مسئولیت خطیر پاکیزگی و نظافت و حفظ محیط زیست شهر در چنین شرایطی مختل نشود.

در حوزه پسماندهای خانگی و پزشکی و ضدعفونی معابر و اماکن شبانه روزی تلاش کردیم که امیدواریم کمترین سهم مان باشد در مقابل مردم عزیزمان ان هم در شرایط سخت این روزها. از هفته گذشته همراه با تعدادی از همکاران علائم مشکوکی از ابتلا بیماری را تجربه و بلافاصله با تست‌های انجام شده تعدادی از همکاران و خودم مبتلا به بیماری کووید ۱۹ شدیم و براساس توصیه پزشک ۱۰ روز دیگر باید در قرنطینه بمانیم البته کارها و تلاش‌ها کماکان توسط همکاران پرتلاشم ادامه خواهد داشت و به زودی با دعای خیر شما برخواهیم گشت و پرتلاش‌تر ادامه خواهیم داد. »

۴۷۲۳۱
کد خبر 1411717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =