خاطرات مریم امیرجلالی از احمد پورمخبر

ایرنا نوشت: احمد پورمخبر پیشکسوت سینما و تلویزیون با اشاره به خصوصیات اخلاقی و شخصیتی زنده یاد احمدپور مخبر، از وی به عنوان انسانی همراه و دوست داشتنی‌، بی‌آزار و بی‌حاشیه یاد کرد.

مریم امیرجلالی درباره تجربه کار و شخصیت زنده یاد احمد پورمخبر اظهار داشت: تجربۀ یک کار مشترک در سریال ترش و شیرین که فکر می‌کنم اولین همکاری مشترک او با رضا عطاران بود را دارم که برای بازی دعوت شد. مرحوم پورمخبر آن روز همراه پسرش برای تست بازیگری آمده بود و عطاران پس از تست بازگیری او را انتخاب کرده و ما در کنار هم کار کردیم.

وی افزود: آن مدتی که در سریال ترش و شیرین در کنار او کار کردم، بسیار نازنین، همراه و دوست داشتنی‌ بود؛ روحش شاد چرا که آدمی بی‌آزار و بی‌حاشیه بود که کاری به کار کسی نداشت.

بیشتر بخوانیداحمد پورمخبر درگذشت

امیرجلالی تصریح کرد: مقداری به دلیل کهولت سن، در دیالوگ گفتن مشکل داشت و او را همراهی می‌کردیم و هوای وی را داشتیم؛ کار ترش و شیرین در کنار او کاری خاطره‌انگیز و دوست داشتنی شد. 

وی خاطرنشان کرد: مرگ جزئی از زندگی است و دیر یا زود به سراغ همه خواهد آمد. کسی از فردایش خبر ندارد، مگر کسی فکر می کرد سیروس گرجستانی را آن هم در شرایطی که بر سر کار مشغول فعالیت، آن گونه از دست بدهیم که به فاصله یک روز، حالش بد شد و درگذشت.

امیرجلالی در عین حال گفت: اگر زنده یادگرجستانی هم زنده بود حتما حرف‌هایی برای گفتن درباره این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون داشت، چراکه او هم خاطراتی را با مرحوم پورمخبر در سریال متهم گریخت داشت.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1412615

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =