۰ نفر
۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷
مگر فدراسیون فوتبال سایت و رسانه رسمی ندارد؟

هر از گاهی مشاهده می‌شود که اخبار فدراسیون فوتبال از توییتر شخصی سخنگوی آنها منتشر می‌شود.آیا فدراسیون رسانه رسمی ندارد؛شاید هم دوستان به دنبال فالوئر و یا چیزهای دیگری هستند؟

بدون فوت وقت و بدون هیچ تعارفی؛آقای امیر مهدی علوی سخنگوی محترم فدراسیون فوتبال.ممکن است جواب این سوال من را بدهید؟فدراسیون فوتبال و تیم ملی مگر رسانه ندارند؟هم سایت فدراسیون فعال است و هم کانال تلگرامی ارتباط با رسانه های شما.چرا گاها مشاهده می شود که خبرها از طریق توییتر شخصی شما به اطلاع می رسد و بعضی از رسانه های همسو مطالب را به نقل از توییتر شما کار می کنند؟

آن طور که دیده ایم رویه به این صورت است که شما خبری را مثل خبر تماس تلفنی اسکوچیچ با سردار آزمون پس از کسب عنوان آقای گلی را به جای اینکه در سایت فدراسیون قرار بدهید یا در کانال تلگرامی فدراسیون اطلاع رسانی کنید آن را در توییتر شخصی خودتان گذاشته اید!

یا سمت و مسئولیتی که در فدراسیون دارید را ما نمی دانیم یا اینکه دلیلی برای این توییت زدن ها در فضای مجازی باید داشته باشید.اگر در فدراسیون مسئولیتی برای انتشار اخبار در سایت ندارید چه خوب است که اخبار را به دست مسئولان مربوطه برسانید تا آنها با اطلاع رسانی به موقع اخبار مربوط به تیم ملی و لژیونرها را پوشش بدهند.همه توییتر شخصی شما را ندارند و نمی توانند برای پیگیری اخبار به اکانت شخصی شما سر بزنند!

251 251

کد خبر 1413535

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =