۰ نفر
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
سایپا به تدریج از زیان خارج می‌شود

قائم مقام سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش گفت: در صورت لحاظ شدن قیمت‌های جدید محصولات در صورت‌ های مالی به تدریج شاهد خروج این شرکت خودروسازی از شمول زیان خواهیم بود.

به گزارش خبرآنلاین،"مجید باقری" امروز در خاتمه مراسم قرعه کشی طرح پیش‌فروش مشارکت در تولید سایپا افزود: مطابق آنچه در سامانه اطلاع‌رسانی ناشران (کدال) قابل مشاهده است، بخش زیادی از زیان سال‌های گذشته سایپا جبران شده است.

وی گفت: سایپا همواره در تلاش بوده تا با افزایش تیراژ تولید و ارتقای کیفیت محصولات و رضایتمندی مشتریان خود را در دستور کار قرار داده است.

باقری بیان داشت: در تعامل با شورای رقابت، صورت‌های مالی مصوب و حسابرسی شده سایپا در اختیار این شورا قرار گرفت و متناسب با آن و همچنین قیمت‌های جدید نهاده‌های تولید، قیمت‌های جدید محصولات دریافت شد.

 وی تاکید کرد: اگر این قیمت‌های جدید در صورت‌های مالی لحاظ شود، به تدریج شاهد خروج سایپا از شمول زیان خواهیم بود.

این مقام مسوول سایپا خاطرنشان کرد: پس از ابلاغیه کمیته خودرو و مساعدت و همراهی پلیس راهور، از ابتدای تیر ماه هیچ خودروی بدون پلاک از سایت‌های خودروسازان خارج نشده است.

وی اظهار داشت: خروج بدون پلاک خودروها فقط برای دو خودروی ساندرو و استپ وی اتفاق افتاده که آن هم نیاز به پیگیری های از سوی سازمان حفاظت محیط زیست  دارد و نیازمند اخذ مجوزهایی است.

استانداردهای ۸۵ گانه

باقری همچنین در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص ارسال نشدن مدارک مربوط به پاس کردن استانداردهای ۸۵ ساله به سازمان ملی استاندارد ایران خاطرنشان کرد: مدارک یکی از خودروهای جدید تولیدی سایپا نقص داشته که تا پیش از تحویل به مشتریان، مدارک مربوطه تحویل سازمان ملی استاندارد خواهد شد و این مساله هیچ مشکلی برای عرضه محصولات یاد شده ایجاد نمی‌کند.

۲۲۳۲۲۵
کد خبر 1414110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =