هلی شات عروسی چیست؟ آشنایی با بهترین هلی شات ها برای فیلم برداری

خاطره سازترین بخش مراسم عروسی، ثبت تصاویر شاد و زیبای آن است. بخشی که بیشتر از همه برای زوج های جوان جذابیت دارد و دلشان می خواهد که بدون نقص و با بهترین امکانات انجام شود. یکی از مواردی که این روزها در عکاسی از مراسم عروسی به یک بخش پرطرفدار تبدیل شده، فیلم برداری با دستگاه هلی شات است.

اگر مراسم عروسی در پیش دارید یا می خواهید پا به دنیای تصویربرداری از مراسم بگذارید، با این مطلب همراه باشید تا به شما بگوییم هلی شات عروسی چیست و کدام مدل های هلی شات برای مراسم عروسی مناسب تر هستند؟

چرا فیلم برداری با هلی شات برای مراسم عروسی مناسب است؟

تنها یک بار دیدن تصاویر خیره کننده دوربین هلی شات یا به زبان دیگر هلی کم، کافی است که شما را برای استفاده از آن در مراسم عروسی وسوسه کند. تماشای تصاویر وسیع با جلوه ای منحصر به فرد و از زاویه ای کلی، بسیار دلنشین است و می تواند فیلم عروسی شما را به یک فیلم خاطره انگیز تبدیل کند.

در حقیقت فیلم برداران مراسم عروسی با خرید کوادکوپتر دوربین دار و تصویربرداری به وسیله آن، لحظه های خاص عروس و داماد، فضای باغ، جمعیت مهمانان در فضای باز و تزئینات خاص محیط را ثبت می کنند. این تصاویر هرگز به وسیله دوربین معمولی به دست نمی آید. به همین دلیل استفاده از آن (به ویژه در عکاسی باغ) طرفدار پیدا کرده است.

مهم ترین ویژگی های هلی شات عروسی، به این نکته ها توجه کنید!

انتخاب هلی شات برای تصویربرداری از مهم ترین شب زندگی، یک انتخاب هوشمندانه و زیبا است. با این حال عکاس عروس و داماد باید با دقت هلی شات مناسب را انتخاب کند. این دستگاه باید دو ویژگی مهم داشته باشد که در ادامه آن ها را به شما معرفی می کنیم.

  1. کیفیت دوربین هلی شات در عکاسی، مهم ترین ویژگی برای ثبت تصاویر ناب

ساده ترین و مهم ترین موردی که هنگام خرید کوادکوپتر دوربین دار باید به آن توجه کنید، کیفیت دوربین است. فراموش نکنید که عروس و داماد تنها به خاطر ثبت لحظه های با کیفیت تصمیم به پرداخت این هزینه دارند. بنابراین بهتر است ریسک نکنید و از همان ابتدا هلی شاتی را انتخاب کنید که کیفیت دوربین بالایی داشته باشد. از طرفی باید علاوه بر توجه به کیفیت دوربین، میزان فاصله ای که تصویربرداری می کند را نیز بررسی کنید.

  1. ویژگی هایی پروازی هلی شات عروسی چیست؟ تجربه یک پرواز موفق و بدون حادثه

یک هلی شات خوب برای تصویربرداری از مراسم عروسی، علاوه بر کیفیت دوربین باید تجربه پرواز مناسبی نیز داشته باشد. توان بالای پرواز، سرعت مناسب پرواز، میزان ارتفاع استاندارد و وجود سیستم اجتناب از موانع از مهم ترین ویژگی هایی است که یک هلی شات باید به آن ها مجهز باشد.

هرچه کیفیت پروازی کوادکوپتر بالاتر باشد، ساده تر می توان آن را کنترل کرد. در نتیجه تصاویر ثبت شده از دوربین این عکاس پرنده با کیفیت تر و هوشمندانه تر است و کنترل آن به دست عکاس نیز تجربه بهتری برای او باقی خواهد گذاشت.

معرفی بهترین هلی شات برای فیلم برداری از عروسی، کدام مدل مناسب تر است؟

با رواج پیدا کردن استفاده از هلی شات برای ثبت لحظه در مراسم های مختلف، برندهای دیجیتالی بسیاری در دنیا دست به کار شدند تا انواع کوادکوپترها با قابلیت های متفاوت را به بازار عرضه کنند. تا جایی که با یک جستجوی ساده، صدها نام معتبر از کوادکوپتر JJRC گرفته تا برند DJI و syma را در فروشگاه های آنلاین پیدا خواهید کرد. اگر عکاس هستید و می خواهید بهترین انتخاب را در خرید هلی شات داشته باشید، در ادامه پیشنهادات ما را بخوانید و بعد از بررسی دقیق و با توجه به بودجه خود یکی را انتخاب کنید.

راهنمای خرید هلی شات برای عروسی

همانطور که گفتیم انتخاب هلی شات به انتظار شما از دستگاه و بودجه بازمی گردد. با این حال اگر آتلیه دارید و به دنبال یک مدل مناسب برای خرید هلی شات هستید، پیشنهاد می کنیم که مدل های سبک با کیفیت دوربین بالا را انتخاب کنید.

کدام مدل کوادکوپتر دوربین دار بهتر است؟

تجربه نشان می دهد که بهترین مدل کوادکوپتر برای عکاسی، هلی شات هایی هستند که وزن زیادی ندارند. برای مثال هلی شات های برند معروف DJI و mjx از این دسته هستند و به دلیل پایه های لندینگ جمع شونده، قابلیت تغییر لنز و تغییر دیافراگم دوربین، میان عکاسان حرفه ای محبوبیت زیادی دارند. علاوه بر این ویژگی ها، کوادکوپترهای این برندها، معمولا موتوری قوی دارند و می تواند یک همراه خوب برای فیلم برداری از عروسی باشند.

آیا استفاده از هلی شات عروسی نیاز به مجوز دارد؟

به پرواز درآوردن کوادکوپترها قوانین خاص خود را دارد. در حال حاضر هلی شات های معمولی در صورتی که چهارچوب قانون را نشکنند و یا بر فراز آپارتمان های شهری و حریم خصوصی دیگران به پرواز درنیایند، نیازی به دریافت مجوز ندارند.

تجربه خرید هلی شات از معتبرترین فروشگاه ها

در این مطلب تلاش کردیم تا به طور کامل به شما بگوییم که هلی شات عروسی چیست. اما اگر قصد خرید دارید، پیشنهاد می کنیم بهترین ها را انتخاب کنید. توجه کنید که شما در حال خرید محصولی هستید که قرار است مدت ها با آن کسب درآمد کنید. به همین خاطر از همان ابتدا به فروشگاه های معتبر وحرفه ای اعتماد کنید.

یکی از این فروشگاه های معتبر، پریماتوی است. با مشاهده انواع محصولات پروازی مانند کوادکوپترها و هلی شات های متنوع در فروشگاه آنلاین پریماتوی، می توانید ویژگی های آن ها را به دقت بررسی کرده و با توجه به قیمت ها و کاربری، یکی را انتخاب کنید. همچنین نیروهای متخصص در بخش پشتیبانی پریماتوی همواره پاسخگوی مشکلات و سوالات شما در زمینه انواع هلی شات هستند.

2121

کد خبر 1414421