تکذیب توقف تصویربرداری سریال «بوم و بانو»

توقف تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بوم و بانو» تکذیب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «بوم و بانو» گفت: «روز گذشته(یکشنبه ۵مرداد) خبری توسط یکی از خبرگزاری‌ها منتشر شد که پروژه متوقف است؛ این خبر کذب است. ما برای رساندن پروژه به زمان پخش (ماه محرم) دو گروه کارگردانی گذاشتیم که به دلیل شرایط مالی توان همکاری با گروه دوم را نداریم. این بدین معنی نیست که کل پروژه متوقف است. متاسفم که می‌گویم ما با مشکلات مالی مواجه هستیم و منکر این نمی‌توان بود اما همچنان در حال تصویربرداری پروژه هستیم و فعلا با همکاری گروه کار می‌کنیم. البته تا چه زمانی امکان این نوع فعالیت برای همکارانم هست، نمی‌دانم.»

مسعود رایگان، بهنام تشکر، مهدی احمدی، دیبا زاهدی، ساغر قناعت و... از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند که برای پخش در ایام محرم آماده می‌شود.

«بوم و بانو» همکاری جدید سعید سلطانی به عنوان کارگردان و آرمان زرین‌کوب در جایگاه تهیه‌کننده پس از سریال «ستایش» است.

در خلاصه داستان «بوم و بانو» آمده است: در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می‌شود و شورشان به یغما می‌رود، عشقی بی‌آلایش سر بر می‌آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می‌رود اما در واپسین لحظات چون سیمرغی از میان خاکستر بر می‌خیزد...

۲۵۸۲۴۵

کد خبر 1414956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =