۳ مورد فوتی جدید  بر اثر کرونا در استان چهارمحال وبختیاری / درگذشت ۹۰ نفر تاکنون

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با فوت سه نفر مجموع آمار ناشی از بیماری کرونا به ۹۰ نفر رسید.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال وبختیاری :  دکتر مجید شیرانی افزود:طی ۲۴ ساعت گذشته از ۸۶  بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا مراجعه کننده به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان نمونه گیری بعمل آمد که از این تعداد ۴۴ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

به گفته وی :طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۳ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

شیرانی افزود  هم اکنون ۱۰۵ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۷۵ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

  وی با اظهار تاسف گفت: طی ۲۴ساعت گذشته، ۳ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۹۰  نفر رسید.

گفتنی است ، هم اکنون ۱۹ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

48

کد خبر 1415363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =