کانون‌های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری میزبان پویش «خادمان علوی»

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از راه‌اندازی پویش «خادمان علوی» ویژه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این پویش به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، محمدرضا مظاهری ضمن اعلام این خبر افزود:  پویش «خادمان علوی» با هدف گسترش معارف عید غدیر خم و ذکر فضائل حضرت علی (علیه‌السلام) در سطح کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی شده است.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در پویش خادمان علوی، اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با هر اقدام نیکویی در قالب مواسات و همدلی، توزیع بسته‌های معیشتی، دستگیری از نیازمندان، تولید محتوا در مدح و منقبت مولا امیرالمؤمنین علی (علیه‌السلام) می‌توانند تبلیغ کننده معارف غدیر باشند.
وی ابراز کرد: در دهه امامت و ولایت و در راستای محرومیت‌زدایی و کمک به نیازمندان به ویژه در ایام بیماری کرونا با مشارکت و مساعدت برنامه تلویزیونی سمت خدا و خیرین مساجد و کانون‌های فرهنگی هنری ۵۰ ذبح قربانی صورت می‌گیرد.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری اذعان داشت: در طرح ذبح قربانی به طور متوسط هزینه هر قربانی ۲۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است که مجموع اعتبار این طرح یک میلیارد ریال است.
مظاهری در ادامه با بیان اینکه مسابقه پیامکی نماز و عبادت امام علی (علیه‌السلام) با مشارکت ستاد اقامه نماز و اداره کل کتابخانه‌های استان در دهه امامت و ولایت برگزار می‌شود افزود: شرکت کنندگان باید پاسخ سؤالات صحیح را در قالب یک عدد ۱۱ رقمی به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۳۳۳۳۰۷۷۰ ستاد اقامه نماز استان ارسال کنند.
وی، طرح سه‌شنبه‌های تکریم، طرح مسجد علوی در قالب عکس نوشته در فضای مجازی، اجرای سرودهای خیابانی در مدح امیرالمؤمنین علی (علیه‌السلام) و انتشار خطبه‌خوانی غدیر به صورت کلیپ‌های یک دقیقه‌ای از دیگر برنامه‌های اجرایی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان در دهه امامت و ولایت است.

48

کد خبر 1416771

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =