مهمترین روز لیگ یک؛ آقای فدراسیون! حواست هست؟

لیگ یک به هفته‌های پایانی و حساس خود رسیده و تقابل مدعیان برای صعود به لیگ برتر ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسابقات لیگ یک به روزهای حساس خود رسیده و پس از قطعی شدن صعود مس رفسنجان به لیگ برتر، حالا جدال دیگر تیم‌های بالانشین برای کسب دومین سهمیه صعود ادامه دارد. حساس‌ترین بازی این هفته لیگ یک بین دو تیم مس کرمان و آلومینیوم اراک برگزار می‌شود که به ترتیب با 60 و 57 امتیاز در رده‌های دوم و سوم جدول قرار دارند.

مسابقه دو تیم در شهر کرمان و به میزبانی شاگردان مجتبی حسینی برگزار می‌شود و این درحالی است که دو تیم در چند سال اخیر تلاش زیادی برای حضور در سطح اول فوتبال ایران کرده‌اند و حالا در یک قدمی رسیدن به این مهم قرار دارند. با این وجود موضوع نگران‌کننده مشکلات داوری است که در سال‌های اخیر همواره در لیگ یک وجود داشته و باعث شده نتایج بسیاری از دیدارها تغییر کند و گاهی تلاش یک مجموعه را هدر داده است. حال با توجه به حساسیت بالای این دیدار که جدالی شش امتیازی به حساب می‌آید، به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید نظارت دقیقی روی این مسابقه و دیگر بازی‌های سرنوشت‌ساز لیگ یک داشته باشند تا از اتفاقات احتمالی جلوگیری کنند تا اشتباهات داوری رویاهای مردم یک استان را از بین نبرند.

در چند هفته اخیر هم اشتباهات داوری در لیگ وجود داشته و حرف و حدیث‌های زیادی را به وجود آورده است؛ دو باشگاه مس و آلومینیوم هم پیش از بازی هشدارهای لازم را به فدراسیون داده‌اند و حالا این وظیفه برگزارکنندگان مسابقات است که با نظرات دقیق و انتخاب داوران مناسب جلوی حواشی را بگیرند. در سال‌های اخیر و به خصوص در لیگ یک و لیگ دو در مقاطع حساس اتفاقات داوری مختلفی باعث حرف و حدیث شده که لزوم نظارت دقیق مسابقات را نشان می‌دهد.

255 41

کد خبر 1419079

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =