گسترده شدن سفره اطعام غدیر در مناطق محروم استان کرمان؛ کمک‌های مومنانه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ادامه دارد

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمان از گسترده شدن سفره اطعام غدیر در مناطق محروم استان خبر داد و گفت: کمک‌های مومنانه ستاد استمرار دارد.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : محمدعلی روح‌اللهی  با تبریک عید سعید غدیر خم اظهار داشت: پویش احسان غدیر در ایام عید سعید غدیر خم در سراسر استان کرمان به همت هیئت‌های مذهبی، موکبان و گروه‌های جهادی برگزار شد.

وی از طبخ و توزیع پنج میلیون پرس غذای گرم به مناسبت عید غدیر در مناطق کم برخوردار کشور توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) خبر داد و افزود: از این تعداد ۸۰ هزار پرس غذا گرم با مشارکت هیئت‌های مذهبی و گروه‌های جهادی در استان کرمان طبخ و توزیع شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمان با اشاره اینکه در شرایط شیوع ویروس کرونا قرار داریم تلاش شد تا طبخ و توزیع این غذاها با رعایت کامل تمام پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا انجام شد ادامه داد: در هر آشپزخانه یک کارشناس بهداشت در طبخ غذا نظارت داشت.

وی با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا کمک به جامعه آسیب‌دیده از کرونا و مردم محروم را در برنامه داشته است گفت: وی بیان کرد: تهیه و تامین لوازم بهداشتی مورد نیاز جامعه و کمک به افراد آسیب‌دیده از ویروس کرونا و اقشار آسیب‌پذیر جامعه را در برنامه داشته است.

روح‌اللهی با اشاره به اینکه تا کنون دو مرحله رزمایش احسان و همدلی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اجرا شده است ادامه داد: مرحله اول رزمایش همزمان با ماه مبارک رمضان و مرحله دوم نیز در حال حاضر در حال انجام است.

وی با بیان اینکه در مرحله نخست این رزمایش در کشور یک میلیون بسته معیشتی غذایی توزیع و مرحله در دوم رزمایش توزیع ۴ میلیون بسته پروتئینی و بهداشتی در حال انجام است ادامه داد: توزیع جهیزیه و لباس بین محرومان نیز در برنامه است که به زودی انجام خواهد شد.

46

کد خبر 1419797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =