رای پرونده "هفت سنگان" صادر می‌شود

با دستور رئیس قوه قضاییه پرونده هفت سنگان توسط قاضی ویژه در تهران در حال بررسی و در مرحله صدور رای است وهمه باید بدون جو سازی تابع قانون در این زمینه باشیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حجت الاسلام قدرتی، رئیس کل دادگستری استان قزوین به همراه محمد قاسمی دادستان قزوین به مناسبت روز خبرنگار در دفتر سرپرستی خبرگزاری خبرآنلاین و هفته نامه "فروردین امروز" حضور یافتند  و با تبریک این روز از قسمت‌های مختلف خبرگزاری بازدید کردند.
 در این دیدار حجت الاسلام قدرتی در گفت‌وگوی کوتاهی در پاسخ به سوال وضعیت نهایی پرونده هفت سنگان گفت: با دستور رئیس قوه قضاییه پرونده هفت سنگان توسط قاضی ویژه در تهران درحال بررسی و در مرحله صدور رای است وهمه باید بدون جو سازی تابع قانون در این زمینه باشیم.
رئیس کل دادگستری استان قزوین افزود: در این پرونده جهادکشاورزی و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به عنوان شاکیان پرونده مطرح هستند که دستگاه قضایی براساس روند کاری خود در حال بررسی و صدور رای است و در این زمینه نباید با جوسازی روند طبیعی پرونده را تحت تاثیر قرار داد.
قدرتی با اشاره به اهمیت انتشار اخبار صحیح و دقیق در رسانه‌ها گفت: رعایت حرمت افراد و اخلاق حرفه‌ای و انتشار اخبار واقعی باعث اطمینان بیشتر به رسانه‌ها می‌شود و در این زمینه همه مطبوعات مورد حمایت دستگاه قضایی هستند.

46

کد خبر 1420094

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =