پست اینستاگرامی رئیس دفتر روحانی در سالروز بازگشت آزادگان

وزیر کشور و رئیس دفتر رئیس جمهوری به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن پیامی صادر کردند.

به گزارش خبرآنلاین، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور با انتشار عکسی از بازگشت آزادگان به کشور در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت: 

بیست و شش مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، گرامی باد. این روز عزیز در تاریخ جمهوری اسلامی، از بیادماندتی‌ترین مناسبت‌هاست. بازگشت آزادگان، نماد خودباوری و به ثمر نشستن سالها تلاش و ثبات قدم و مداومت در مسیر نیل به آرمانهای انقلاب و حقانیت ما در نبرد با دشمن بود. به رغم گذشت سالها، هنوز هم کام مردم مسلمان و انقلابی ایران، از حلاوت این رخداد فرخنده شیرین است.

جا دارد در این روز عزیز از همه آزادگان عزیزی که در راه دفاع از میهن، رنج اسارت را به جان خریدند قدردانی و یادی کنیم از شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی که امکان مشارکت در این شادی بزرگ ملی را پیدا نکردند. اعتلا و بالندگی ایران بزرگ، مرهون سلحشوری‌ها و فداکاری‌های این دلیرمردان و همتایان آنها در طول تاریخ پرفرارنشیب این سرزمین است.

بازگشت پرستوهای عاشق به آشیانه پرطراوت میهن اسلامی از بلیغ‌ترین اثرات مقاومت است 

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن پیامی صادر کرد.

 متن این پیام بدین شرح است:

«باسمه تعالی

تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی مملو از صحنه‌های ماندگار تجلی روح انسانیت در گستره جهان هستی است. رشادت و صبر و استقامت آزادگان سرافراز جمهوری اسلامی ایران که پس از ثبت مجاهدت در عرصه‌های پیکار با دشمنان اسلام و انسان ناجوانمردانه به اسارت دشمن بعثی درآمدند و با پایداری و مقاومت در بیدادگاه‌های نظام اهریمنی سلطه بر باور و اعتقادات خویش ایستادند از زیباترین آثار جاودان انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

۲۶ مرداد روز بازگشت پرستوهای عاشق به آشیانه پرطراوت میهن اسلامی از بلیغ‌ترین اثرات مقاومت حداکثری در برابر دشمن ظالم و زورگو می‌باشد که به خوبی نشان داد ایستادگی بر اصول و مبانی اخلاقی و انسانی نهایتا به حلاوت پیروزی و وصال به سرمنشا حقیقت و راستی خواهد انجامید.

این روز فرخنده و تاریخی را به حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و تمامی آزادگان سربلند انقلاب اسلامی و همه آزادیخواهان جهان و هم میهنان عزیزم تبریک عرض نموده و از خداوند منان سربلندی و موفقیت مردم هوشیار و مقاوم کشورمان را خواستارم.»

کد خبر 1422472

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =