تولیدکننده واقعی مورد حمایت قرار می‌گیرد

استاندار قزوین گفت: در سال جهش تولید باید همه اقدامات دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها به سود بخش تولید و در حمایت از این بخش باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین گفت: رای این کمیته در پذیرش درخواست بانک‌های مربوطه برای جانشینی تملک واحدهای بدهکار یا عدم پذیرش آن و ارایه مهلت به واحدهای بدهکار باید مورد قبول بانک‌ها قرار بگیرد.
استاندار قزوین خاطرنشان کرد: این تصمیم با رویکرد حمایت از بخش تولید اتخاذ شده اما نافی تامین حقوق و منافع بانک ها نخواهد بود چراکه منابع بانکی متعلق به مردم بوده و باید برای کمک به رونق تولید در چرخش باشد و از بدهکاران وصول شود اما این اقدام باید با سازوکار مناسبی انجام شود.
جمالی پور با بیان اینکه امروز تولید اولویت اساسی کشور است، تصریح کرد: در سال جهش تولید باید همه اقدامات دستگاه های اجرایی و بانک ها به سود بخش تولید و در حمایت از این بخش باشد.
این مقام مسئول در ادامه با تاکید بر اینکه باید از واحدهایی حمایت کنیم که تولید و اشتغال دارند،افزود: باید وضعیت واحدهایی که مسایل آنها در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح می شود به دقت بررسی شود تا کمک های دولتی به واحدهای فعال دارای اشتغال و یا در آستانه راه اندازی گسیل شود.
در این نشست مسائل و مشکلات سه واحد تولیدی استان قزوین در خصوص موضوع جانشینی و تملک بانک ها و استمهال بدهی بانکی مورد بررسی قرار گرفت و مصوباتی برای حل آنها به تصویب رسید.

48

کد خبر 1422714

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =