سرمایه گذاری ۳۱۲ میلیارد تومانی در توسعه زیرساخت های صنعت توزیع برق استان سمنان

از زمان آغاز به کار دولت تدبیر و امید تاکنون، مبلغ ۳۱۲ میلیارد تومان در حوزه زیرساخت های برق رسانی و تاسیسات و شبکه های توزیع برق استان سمنان سرمایه گذاری شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در نشست خبری با حضور خبرنگاران، ضمن بیان مطلب فوق گفت : از مردادماه سال ۱۳۹۸ تا به حال، عملیات احداث ۲۰۷ هزار متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط هوایی و زمینی، نصب ۲۴۰ دستگاه پست های توزیع برق با ظرفیت ۳۷ مگاولت آمپر، برقراری دوهزار و ۸۳ دستگاه سرچراغ روشنایی معابر و نصب انشعاب برق ۱۰۷ انشعاب چاه آب کشاورزی با مبلغ اعتبار ۵۳۰ میلیارد و ۶۳۴ میلیون ریال به انجام رسیده است.

سید محمد موسوی زاده اظهار داشت: احداث یک هزار و ۳۰۵ کیلومتر خطوط هوایی توزیع برق، ۱۵۶ هزار متر شبکه زمینی، بهره برداری از یک هزار و ۷۳۹ دستگاه پست های توزیع برق با قدرت ۲۳۴ مگاولت آمپر، برقراری ۶۶۳ انشعاب برق چاه آب کشاورزی و نصب ۲۳ هزار و ۹۵۸ دستگاه سرچراغ روشنایی معابر، از جمله اقدامات به عمل آمده از ابتدای مرداد ماه سال ۹۲ تا به حال به شمار می رود.

وی تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید، ۶۴ هزار و ۷۶۸ اشتراک جدید به مجموع مشترکان برق استان اضافه شده و هم اینک این شرکت به حدود ۴۰۰ هزار مشترک برق خدمات دهی می نماید.

46

کد خبر 1424465

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =