تمدید مهلت شرکت در جشنواره فیلم کهن شهر قزوین تا ۳۱شهریور

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: با توجه به استقبال شرکت کنندگان مهلت ثبت نام در اولین جشنواره فیلم کهن شهر قزوین تا ۳۱شهریور ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمد درافشانی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین با اعلام این خبر گفت: جشنواره فیلم کهن شهر قزوین در قالب داستانی، مستند و پویانمایی در دو بخش موضوعی و آزاد برگزار می‌شود.
درافشانی بیان کرد: در بخش موضوعی جشنواره علاقمندان می‌توانند در بخش‌های گردشگری، فرهنگ شهروندی و آداب و رسوم محلی آثار خود را تولید کنند.
او گفت: متقاضیان شرکت در این جشنواره، فیلم‌های تولید شده خود را حداکثر تا پنج دقیقه در قالب dvd و در قطع با فرمت‌هایMov HDV۲۴p-۲۵p-۵۰i Mp۴ -Full HD ارسال کنند.
درافشانی خاطرنشان کرد: تمام آثار ارسالی پس از داوری اولیه و راه یافتن به بخش مسابقه،در فضای مجازی جشنواره بارگذاری می شوند، نفرات اول تا سوم از بین بیشترین آرای مردمی انتخاب می شود.
این مقام مسئول در پایان آخرین مهلت ارسال آثار را تا ۳۱شهریور ماه سال جاری ذکر کرد و گفت: علاقمندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس قزوین، بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی (نوروزیان) جنب بوستان هشت بهشت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین، طبقه سوم، واحد روابط عمومی ارسال یا جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۳۳۶۷۱۰۹۰ تماس حاصل کنند.

46

کد خبر 1425179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =