افتتاح طرح توسعه شرکت تهران دلتا در شهرستان گرمسار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح طرح توسعه شرکت تهران دلتا یک واحد تولیدی صنعتی در شهرستان گرمسار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان ، علی تشنه دل در حاشیه این مراسم گفت: در ادامه بهره برداری از پروژه های هفته دولت ۹۹ ، طرح توسعه تولید پارچه مبلی و چرم پارچه شرکت تولیدی تهران دلتا در شهرستان گرمسار با حضور ویدئو کنفرانسی دکتر آشناگر استاندار محترم و مسئولین استانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی گفت: برای راه اندازی این طرح توسعه بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری ریالی و سیصد هزار دلار سرمایه گذاری ارزی صورت گرفته است که ظرفیت تولید ماهانه ۷۰۰ هزار متر مربع چرم پارچه را دارد و زمینه اشتغال ۵۰ نیز فراهم شده است.

 رئیس سازمان صنعت،  معدن و تجارت استان سمنان افزود: واحد تولیدی تهران دلتا با سرمایه گذاری ریالی بالغ بر ۱۵۷۰ میلیارد ریال و ارزی ۷میلیون و سیصد هزار دلار  در زیربنایی به مساحت حدود ۲۳هزار متر مربع در شهرک صنعتی پایتخت در ایوانکی شهرستان گرمسار واقع می باشد.

علی تشنه دل اظهار داشت: این واحد تولیدی ، ظرفیت تولید ماهانه ، ۳۵۰ تن رزین ، ۷۵۰ هزار عدد زیره کفش و ۷۰۰ هزار متر مربع چرم پارچه را دارد که زمینه اشتغال حدود ۳۷۰ نفر را فراهم نموده است.

46

کد خبر 1425223

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =