حضور نظام صنفی پویا و فعال در استان یک ضرورت است

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان ضمن بیان اینکه حضور نظام صنفی پویا و فعال در استان یک ضرورت است، گفت: اداره کل ارتباطات این استان ضمن حمایت همه جانبه از نظام صنفی رایانه پیگیر حل مشکلات آن در استان سمنان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، سید یاسر حسن پور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه رسیدگی به مشکلات نظام صنفی رایانه ای استان سمنان با تاکید بر اهمیت حضور و ایفای نقش همه جانبه نظام صنفی گفت: پیش از این در استان برای فعال شدن نظام صنفی رایانه ای کاری انجام نشده بود و تمامی مجوز های مربوط به شرکت های عضو برای تایید و انجام همه امور به استان تهران منتقل می شد.

حسن پور گفت: استفاده مناسب از ظرفیت‌های قانونی و پتانسیل‌های این تشکل توانمند گامی موثر در حمایت از کسب و کارها، صنف رایانه و حوزه فعال فناوری اطلاعات این استان است.

وی افزود: توسعه این تشکل از اولویت‌های اساسی استان است که در دستور کار اداره ‌کل ارتباطات سمنان قرار دارد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان با تاکید بر برگزاری مجمع و تبیین برنامه های آتی نظام صنفی رایانه ای استان ، گفت: با همکاری برای حل مشکلات استقلال این سازمان حفظ می شود و میتوان از تمام پتانسیل نظام صنفی در سطح استان و به شکل کاملا بومی بهره برد.

46

کد خبر 1425281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =