شهرام محمودی:قید المپیک را زدم

محمودی می‌گوید که دوست ندارد کارها را با عجله پیش ببرد و دلش می‌خواهد روند درمانش هم آهسته پیش برود.

مهری رنجبر: شهرام محمودی ملی پوش والیبال ایران ، شاید قید المپیک توکیو  را بزند. با اینکه در انتخابی المپیک برای تصاحب سهمیه به آب و آتش زد،اما حالا به دومین تجربه المپیک فکر نمی کند. مگر اینکه وضعیت بدنی اش جور دیگری باشد. او که چهار ماه پیش مصدومیت کهنه کمرش را جراحی کرد، مدتی است دور از توپ و والیبال مانده و همه فکر و ذکرش شده درمان  و عجله ای هم برای برگشت ندارد. هرچند به قول خودش می توانست  به شروع فصل برسد اما ترجیح داد آرام ،آرام دوره نقاهتش را طی کند.

*چهارماه بعداز جراحی کمرت ،اوضاع رو به راه است؟
خدا را شکر کمرم وضعیتم خوب است. تمرینات وزنه ام را شروع کرده ام. من قبلا تمرین وزنه بالاتنه ام را می زدم و کم کم تمرینات پایین تنه ام را هم شروع کرده ام.

*دوره درمانت تمام شده ؟
 واقعیتش من دو هفته ای است جایی کار داشتم و درمانم را انجام ندادم. هرچند تمرین می کردم اما کارهای درمانی را نه . اما دوباره که به خانه برگشته ام تمرینات درمانی ام را انجام می دهم .

*پس کم کم باید به فکر تمرین توپی باشی؟
وضعیتم خوب است و با پزشکم که صحبت کردم او هم راضی بود و گفت خیلی خوب است. فکر کنم به زودی زود  تمرین توپی ام را هم شروع کنم. به نظرم از یک ماه دیگر استارت می زنم.

*با این حساب به نیم فصل می رسی؟
من حتی می توانستم کاری کنم تا به اول فصل  لیگ برتربرسم. اما عجله ندارم و ترجیح می دهم آرام و آهسته روال درمانم را انجام دهم تا به کمرم فشار نیاورم تا به نیم فصل برسم. به نظرم که از دو، سه هفته دیگر  کم ،کم پرش هایم را شروع کنم.

*دلت برای والیبال تنگ نشده ؟
حقیقتا درگیر درمان کمرم بودم و کارهای دیگر ،به همین دلیل به والیبال فکر نمی کردم.  از طرفی مسابقه ای هم در کار نبود اما شک ندارم مسابقات لیگ که شروع شود من دوباره هوایی می شوم و دلم برای والیبال تنگ. با تماشای والیبال دلم می خواهد دوباره بازی کنم .

* با این حساب خدا را شکر برای بازی مشکل نداری؟
با دکتر فرهادی و افروزی که صحبت کردم آنها متفق القول بودند که مشکل کمرم حل شده و تنها باید شرایط فیزیکی وآمادگی بدنی ام را به حد قابل قبول برسانم. باید برای بازی نکردن هم با خودم کنار بیایم.

*با این شرایط یعنی نمی توانی برای  المپیک درتیم ملی  باشی؟
من احتمالا قید المپیک را می زنم. هرچند این تصمیم بستگی به شرایط بدنی ام دارد و روحیه ام. اگر شرایطم راضی کننده باشد و مطمئن باشم که از پس کار برمی آیم که برای تیم ملی بازی می کنم ف وگرنه قید بازی برای تیم ملی و المپیک را می زنم.

بیشتر بخوانید:وقتی همه تیم‌ها از سایپا وحشت دارند!

251 251

کد خبر 1427898

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =