۰ نفر
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
برد پیت را در تلویزیون ایران ببینید

شبکه نمایش در جدول پخش هفته آینده و در باکس منتخب ژانر به پخش فیلم‌های شاخص جنگی سینما پرداخته و نیز آثار برد پیت را مرور می‌کند. همچنین فیلم «تعقیب سرد»، به عنوان فیلم جدید در باکس فیلم‌های جذاب پخش خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم‌های جنگی «نامه‌هایی از یوجیما»، «کانی مانگا»، «آزادیخواه»، «جوخه» ، «مهاجر»، «تی-۳۴» و «دشمن پشت دروازه‌ها» از شنبه ۱۵ تا جمعه ۲۱ شهریور در ساعت ۱۹ و در باکس منتخب ژانر از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

این هفته و در بخش صحنه گران، شبکه نمایش به مرور آثار برد پیت می‌پردازد. 

از شنبه ۱۵ تا جمعه ۲۱ شهریور، به ترتیب فیلم‌های «مکزیکی»، «افسانه‌های خزان»، «شیطان درون»، «قاپ زنی»، «ماشین جنگ»، «بازی پول» و «به سوی ستارگان» با بازی این بازیگر در ساعت ۲۱ از این شبکه پخش می‌شوند.

«فیلم تعقیب سرد» ( Cold Pursuit ) محصول ۲۰۱۹ در ژانر جنایی و درام، فیلم جدید شبکه نمایش است که برای نخستین بار، پنجشنبه  ۲۰ شهریور ، ساعت ۲۳ پخش می‌شود.

در خلاصه این فیلم آمده است که نلسون ( لیام نیسن ) راننده برف روبی است که در شهر نیز شناخته شده است و زندگی آرامی را در کنار همسرش گریس ( لورا درن ) سپری می کند. آنها پسری به نام کایل (مایکل ریچاردسون) دارند که پسر جوان و جسوری به نظر می رسد. اما زمانی که پلیس خبر می دهد که کایل به دلیل زیاده روی در مصرف مواد مخدر از دنیا رفته، تمام معادلات تغییر می کند.

شبکه نمایش همچنین در ساعت ۱۳ جمعه ۲۱ شهریور و در روز سینما فیلم «ابر و آفتاب» ساخته محمود کلاری را پخش می‌کند.

۲۵۸۲۴۵

کد خبر 1428768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =