۱ نفر
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
بشار رسن:قدر پیراهن پرسپولیس را می‌دانم

خبرورزشی نوشت:ستاره عراقی پرسپولیسی‌ها گفت: بارها گفتم پرسپولیس بهترین هواداران را دارد و من همیشه ارتباط عاطفی با آن‌ها دارم.

یکی از دغدغه‌های روزهای اخیر هواداران پرسپولیس موضوع تمدید قرارداد با بشار رسن بود و هواداران تیم قهرمان چهار فصل اخیر می‌ترسیدند هافبک تأثیرگذار تیم‌شان مثل ترابی و علیپور جدا شود ولی در نهایت بشار و مدیر برنامه‌هایش بعد از مدت‌ها مذاکرات فشرده با مدیران پرسپولیس به توافق رسیدند تا قرارداد این بازیکن یک فصل دیگر تمدید شود. از همین‌رو و بعد از قطعی شدن ماندن بشار به سراغ ستاره محبوب پرسپولیسی‌ها رفتیم تا برای دقایقی با او گپ بزنیم که آخرین حرف‌های بشار را در ادامه می‌خوانید.


بالاخره قراردادت را تمدید کردی!
بله خدا را شکر می‌کنم که می‌توانم باز هم برای پرسپولیس و هوادارانش بازی کنم و از این بابت خیلی خوشحالم. پرسپولیس بزرگترین و پرهوادارترین تیم ایران و آسیاست و بازی در آن لذت‌بخش است. من هم با وجود پیشنهادهایی که داشتم، تصمیم گرفتم قراردادم را تمدید کنم و فصل آینده هم در خدمت تیم پرسپولیس خواهم بود.


موضوع تمدید قراردادت با پرسپولیس حسابی هواداران را نگران کرده بود.
خب به هر حال یکسری مشکلات وجود داشت و باید حل می‌شد و ما به توافق می‌رسیدیم که در نهایت با زحمات مدیر برنامه‌هایم و کمک مدیران باشگاه توافق حاصل شد و من هم قرارداد را امضا کردم.


در مورد قراردادت هم صحبت کن. اینکه گفته می‌شود بند آزادسازی در آن وجود دارد را تأیید می‌کنی؟
قراردادم یک‌ساله است ولی حرفه‌ای نیست جزئیات قرارداد را بگویم. در این موارد بهتر است از مدیران باشگاه یا مدیر برنامه‌هایم بپرسید.


حتماً می‌دانی موضوع تمدید قرارداد تو با پرسپولیس چقدر برای هواداران مهم بود؟
بارها گفتم پرسپولیس بهترین هواداران را دارد و من همیشه ارتباط عاطفی با آن‌ها دارم. هواداران در همه حال به من لطف دارند و در این مدت بارها از من خواستند در پرسپولیس بمانم. خودم هم همیشه اعلام آمادگی کردم و به آن‌ها قول داده بودم که اگر شرایط مهیا شود قراردادم را تمدید می‌کنم. خوشحالم به قولم عمل کردم و یک‌سال دیگر می‌توانم کنار هواداران پرشور پرسپولیس باشم. من چند سال است در ایران هستم و می‌دانم پرسپولیس چقدر برای هوادارانش مهم است و من هم قدر پیراهن پرسپولیس را می‌دانم و قول می‌دهم بهترین بازی‌ها را انجام دهم تا تیمم موفق شود.


لیگ قهرمانان آسیا نزدیک است. در مورد این دیدارها چه نظری داری؟
تنها چیزی که اهمیت دارد، این است که باید خودمان را به بهترین شکل آماده کنیم تا در بازی‌های آسیایی نتیجه خوبی بگیریم. من همه جام‌های داخلی ایران را با پرسپولیس بردم و فقط قهرمانی در آسیا را کم دارم. خیلی دلم می‌خواهد این اتفاق بیفتد و قطعاً یکی از بزرگترین انگیزه‌های من همین موضوع است. می‌دانیم کارمان سخت است ولی ما هم تیم بزرگی هستیم و می‌خواهیم بهترین نتایج را بگیریم.

251 251

کد خبر 1430172

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =