حفظ و تداوم حضور در بازارکشورهای همسایه راهبرد تعاونی ها باشد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد حفظ و تداوم حضور در بازارکشورهای همسایه را راهبرد شرکت ها و تعاونی های استان یزد دانست و بر تقویت این اصل مهم تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ عماد تشکری در بازدید از شرکت تعاونی چینی بهداشتی ایساتیس گفت: در لوازم های چینی و بهداشتی دقت نظر در مصادیق ظاهری شامل مدل، طرح، رنگ، اندازه مناسب و سلیقه مناسب با توجه به دکوراسیون منزل و دکوراسین داخلی باید مد نظر طراحان قرار گیرد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آموزش پرسنل و بروزرسانی خطوط تولید را از مزایا این شرکت برشمرد و افزود: شرکت های تعاونی با استفاده از خردجمعی، مشارکت، همبستگی و شفافیت در عملکرد می توانند موفقیت های زیادی را به دست آورند.
تشکری بوم سازی این صنعت و ساخت خط تولید توسط متخصصان این شرکت را از دیگر دستاوردهای قابل تقدیر دانست و تاکید کرد: صادرات محصولات شرکت چینی بهداشتی ایساتیس به کشورهای عراق، افغانستان، آسیای میانه و جدیدا کشور عمان نشان از هدف گذاری مدیریت و اعضا شرکت دارد.
وی کشور عمان را دروازه ورود محصولات تولید داخل به کشورهای آفریقایی و اروپایی عنوان و تصریح کرد: حفظ و تداوم حضور شرکت های ایرانی و استفاده از بازارهای کشورهای همسایه و استفاده از ظرفیت های موجود می تواند کمک زیادی به شرکت ها در شرایط تحریم ظالمانه استکبار جهانی کند.

48

کد خبر 1430719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =