۹ دلیل برای آغاز سریع سرمایه گذاری در کمپین های دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰۲۰

دیجیتال مارکتینگ در مقایسه با تمامی اشکال بازاریابی سنتی در حال حاضر بالاترین نرخ بازگشت سرمایه را دارد. دیجیتال مارکتینگ این فرصت را برای کسب و کارها فراهم می کند که بتوانند با بزرگترین کمپین های شرکت های رقیب خودشان رقابت کنند.

دیجیتال مارکتینگ یکی از موثرترین شیوه های دست یافتن به مشتریان جدید است. به این دلیل که امروزه تعداد زیای از افراد به طور روز افزون از ایننترنت استفاده می کنند و البته طیف وسیعی از آنها نیز با استفاده از گوشی های موبایل خود مبادرت به انجام این کار می کنند. شاید شک داشته باشید که برای کسب و کارهایی که از شیرمرغ تا جان آدمی زاد را عرضه می کنند، آیا سرمایه گذاری در دیجیتال مارکتینگ می تواند کار صحیحی برای کسب و کارها باشد یا خیر. چنانچه هنوز در این رابطه تصمیم جدی نگرفته اید، در اینجا دلایلی را برای شما عرضه می کنیم که به شما نشان می دهد چرا حتماً باید برای ادامه سال ۲۰۲۰ و البته سال های بعدهمین حالا اقدام به سرمایه گذاری در حوزه دیجیتال مارکنیگ کنید.

نرخ بازگشت سرمایه بالاتر

دیجیتال مارکتینگ دیجیتال در مقایسه با تمامی اشکال بازاریابی سنتی در حال حاضر بالاترین نرخ بازگشت سرمایه را دارد. دیجیتال مارکتینگ این فرصت را برای کسب و کارها فراهم می کند که بتوانند با بزرگترین کمپین های شرکت های رقیب خودشان رقابت کنند. همچنین در این راه نیازی ندارید که میلیون ها دلاردر هزینه تبلیغات خود سرمایه گذاری کنید تا به مشتریان بالقوه دست پیدا کنید. ۸۰ درصد از محتوای دیجیتال یا آنلاین به صورت ویدئویی توسط مخاطبین مورد استفاده قرار می گیرد. طبق آمار ۸۵ درصد از کاربران اینترنت به احتمال فراوان بعداز دیدن ویدئو اقدام به خرید یک محصول یا خدمت می کنند.

مخاطبین هدف

یکی از دلایل اصلی این که چرا باید در دیجیتال مارکتینگ سرمایه گذاری کنیم، این است که بدون اینکه نگران این باشید که اقدامات و تلاش های تان به هدر برود و ثمره ای نداشته باشد، می توانید با مخاطبین هدف خود کاملاً در ارتباط و تعامل باشید. در اشکال سنتی بازاریابی بخش بندی بازار کار دشواری است و هیچگاه نمی توانید مطمئن باشید که آیا پیامتان به مخاطبین درست و هدفتان منتقل می شود یا خیر. اما در دیجیتال مارکتینگ  زمان و هزینه کمتری را برای یافتن مشتریان و مخاطبین جدید می پردازید. فقط باید مطمئن شوید که با شرکتی مثل آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ آران کار می کنید تا اطمینان داشته باشیدکه نتایج‌ اقدامات‌تان بهترین سودو بازدهی را برایتان خواهد داشت.

دستیابی وسیع تر به مشتریان

از این موضوع زمان زیادی نمی گذرد که این امکان وجود نداشت که به خاطر عدم دسترسی همه مشتریان به اینترنت کار خاصی را از طریق دیجیتال مارکتینگ انجام داد. همه چیز در دهه های اخیر تغییر کرده و به همین دلیل تقریباً هر کسی این روزها یک گوشی تلفن همراه دارد که می تواند از آن برای وارد شدن به اینترنت در هر مکانی که هست استفاده کند. فاصله جغرافیایی که زمانی یکی از موانع رشد و توسعه برای کسب و کارهای کوچک و متوسط بود، به مدد قدرت اینترنت دیگر یک مانع نیست. زمانی که طراحی سایت کسب و کار خود انجام می دهید، این سایت به مثابه یک فروشگاه آنلاین برای شمار کارآیی دارد و می توانید به مشتریانی که لزوماً در منطقه جغرافیایی خودتان نیستند و ممکن است کلیومترها و فرسنگ ها با شما فاصله داشته باشند، در تعامل و ارتباط باشید.

قابلیت اندازه گیری

با استفاده از دیجیتال مارکتینگ می توانید کمپین هایی را شناسایی کنید که عملکرد خوبی دارند و همچنین کمپین هایی که نیازبه بهبود وتقویت دارند را نیز می توانید شناسایی کنید. داشتن چنین اطلاعاتی باعث می شودکه دیدیگاه هایی را داشته باشید مبنی بر اینکه کجا باید تمرکز و انرژی اصلی خود را صرف نمایید. این امکان وجود دارد که گزارش های عملیاتی را بر مبنای اطلاعات و داده هایی که از اجرای کمپین ها جمع آوری کرده اید را دریافت کنید.

تجربه برندسازی یا برندینگ شخصی یا پرسونال برندینگ

با استفاده از دیجیتال مارکتینگ این امکان وجود دارد که حساب هایی را در پلتفرم های شبکه های اجتماعی داشته باشید و مشتریان خود را کاملاً درگیر کنید. این اقدام باعث می شود که تجربه برندینگ شخصی یا پرسونال برندینگ را داشته باشید. می توانید از قدرت هوش مصمنوعی یا AI برای ارسال پیام های کاملاً شخصی سازی شده به مخاطبین و مشتریانتان استفاده کنید. اگر ارسال پیام به درستی انجام شود، می توانید به راحتی مخاطبین هدفتان را به مشتریان وفاداری تبدیل کنید که به عنوان سفیر یا وکیل مدافعین برندتان از شما دفاع کنند.

افزایش ترافیک

احتمالاً زمانیکه رنکینگ یا رتبه شما در کلیدواژه های هدفتان در صفحات نتایج موتورهای جستجو نظیر گوگل افزایش پیدا کند و بالا بیاید، می توانید شاهد افزایش ترافیک وبسایت تان باشید. با استفاده از کمپین های سئو می توانید صفحه اول موتورهای جستجو را مال خود کنید. فرض کنید که نرخ تبدیل سایت شما ۵ درصد باشد. داشتن ۱۰۰۰ نفر بازدید کننده یا کار می تواند در این صورت به افزایش قابل ملاحظه در میزان درآمدسازی کسب وکار شما بینجامد. با استفاده از سئو می توانید مخاطبین درست را هدف قرار دهید تا شاهد افزایش ترافیک ارگانیک سایت خود و در نهایت افزایش نرخ تبدیل و مشتری سازی بالای خود باشید.

اینترنت همچنان توسعه بیشتری پیدا می کند

میلیون ها نفر کاربر اینترنتی به صورت سالیانه به این خیل عظیم افزوده می شوند. این به این معناست که همواره می توانید برای کالاها و خدمات خود بازارهای جدیدی را در اختیار داشته باشید. رقبای شما در حال حاضر از سرمایه گذاری در دیجیتال مارکتینگ بهره می برند و در این صورت شما ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد، چنانچه همچنان از مزایای این نوع از بازاریابی بهره نبرید.

درگیری و تعامل آنی و لحظه ای با مشتریان

مشتریان می توانند هر زمان که بخواهند به شما دسترسی داشته باشند و انتظار دریافت پاسخ از سوی شما را داشته باشند. ممکن است با مخاطبین تان مکالماتی به کمک شبکه های اجتماعی داشته باشید که باعث می شود ارتباط و اتصال یکپارچه ای را با آنها برقرار نمایید. به خاطر ماهیت تعاملی اینترنت می توانید داده های روشنگرانه ای را داشته باشید. مشتریان شما احتمالاً عینی ترین منتقدین شما هستند و مهم است که به آنها گوش کنید تا بتوانید بهترین محصولات و خدمات را به آنها ارائه کنید.

انتخاب آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ درست

به همان اندازه که سرمایه گذاری در دیجیتال مارکتینگ می تواند موجبات بازگشت سرمایه را برای شما فراهم کند، چنانچه آژانس دیجیتال مارکتینگ درستی را انتخاب نکنید، به احتمال فراوان نمی توانید از مزایای استفاده از استراتژی های دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید. برای اینکه آژانس درستی را برای بهره مندی از خدمات خود انتخاب کنید باید زمان صرف کنید تا اجازه ندهید سرمایه با ارزشتان از بین برود. حتماً زمان صرف کنید تا به خاطر برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ غیر موثر متضرر نشوید. یک آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ خوب آژانسی است که به این نکته واقف است و صرفاً بر اساس داده ها و نتایجی که به دست می آورد پروژه شما را پیش می برد.

https://aranads.com/

شماره تماس ثابت: ۸۸۳۳۴۰۵۳-۰۲۱

ایمیل: info@aranads.com

واتساپ: ۰۹۳۵۵۲۷۶۳۸۰

۲۱۲۱

کد خبر 1431972