پیش بینی نائب رئیس اتاق بازرگانی از آینده بورس

نائب رییس اتاق بازرگانی تهران و عضور شورای‌عالی بورس می‎گوید بخش مهمی از روند اصلاحی بازار طی شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،بازار سرمایه در هفته های اخیر ریزشی قابل توجه را ترجبه کرد، هر چند در هفته جاری بورس توانست کانال یک میلیون و هفتصد هزار واحد را بازپس بگیرد اما هنوز نگرانی‌هایی میان سهامداران به چشم می‌خورد و مهمترین سئوال این است که آینده بورس چه خواهد شد؟
 

پیش‌بینی نایب رییس اتاق بازرگانی از آینده بورس

حسین سلاح ورزی، نایب رییس اتاق بازرگانی ایران در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشته: بورس بخش عمده‌ای از مسیر اصلاحی را طی کرده و با توقف تصمیمات ناصواب، در روزهای آتی نمادهای ارزنده با رشد و سهام غیر ارزنده با کاهش قیمت به مسیر خود ادامه خواهند داد.

وی افزود: اگر مداخله و دستکاری در بازار نباشد، بورس ضمن رشد با ثبات، نقش علامت دهی به نظام اقتصادی را به خوبی ایفا خواهد کرد.

نایب رییس اتاق بازرگانی ایران، همچنین به لزوم خصوصی سازی و توجه جدی به این مقوله در اقتصاد ایران نیز پرداخت و گفت: خصوصی سازی و آزادسازی اقتصاد نمادی از شایسته سالاری و توسعه گرایی و اتکای حاکمیت به قدرت و اراده ملت و ترویج مسئولیت پذیری و ارزش آفرینی در میان آحاد مردم است. چرا مجلس فراکسیونی برای تعقیب مطالبه اساسی خصوصی سازی و آزادسازی کامل اقتصاد کشور ندارد؟

223227

کد خبر 1433245

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =