ترامپ: فقط با تقلب بازنده خواهیم بود/در این صورت انتقال قدرت صورت نمی‌گیرد

رئیس‌جمهور آمریکا بامداد شنبه در یک تجمع انتخاباتی بار دیگر مسئله احتمال تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری کشورش را مطرح کرد.

به گزارش فارس، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا بامداد شنبه در جمع هوادارانش تأکید کرد جز در صورت وقوع تقلب، او بازنده انتخابات ماه نوامبر نخواهد بود.

ترامپ گفت: «ما برنده می‌شویم. نمی‌بازیم مگر اینکه تقلب کنند. نگاه من اینطور است. نمی‌توانیم اجازه بدهیم تقلب کنند. کشورمان در خطر است، چون این آدم‌ها کشورمان را نابود می‌کنند.»

ترامپ اضافه کرد: «نمی‌توانیم اجازه بدهیم این کار را انجام بدهند. خودشان خبر دارند، رسانه‌ها خبر دارند ولی نمی‌خواهند آن را پوشش بدهند. دقیقاً می‌دانند چه خبر است من هم می‌دانم ولی دموکرات‌ها بهتر از همه ما می‌فهمند چه خبر است. بنابراین نباید اجازه بدهیم این اتفاق بیفتد و شما هم اگر چیزی دیدید گزارش کنید.»

رئیس‌جمهور آمریکا تصریح کرد: «همه‌مان، اوضاع را تحت نظر داریم. پلیس اوضاع را تحت نظر دارد ولی نظارت خیلی سخت است. همان‌طور که می‌دانید صحبت از میلیون‌ها رأی است. نظارت سخت است. تنها راهی که ما ممکن است ببازیم همین است: تخلف؛ و این تخلف باید در مقیاسی بزرگ انجام شود، بنابراین مراقب باشید.»

ترامپ در ادامه به مسئله تحویل قدرت به رقیبش «جو بایدن»، در صورت باخت در انتخابات که در روزهای اخیر نگرانی‌هایی را به همراه داشته هم اظهارنظر کرد.

او گفت: «ما خواستار انتقال قدرت به صورتی بسیار دوستانه هستیم ولی نمی‌خواهیم علیه ما تقلب شود و [نمی‌خواهیم] در حالی که می‌دانیم که در هزاران هزار رأیی که سرنوشت متفاوتی را رقم می‌زدند تقلب صورت گرفته احمق‌بازی در بیاوریم و بگوییم، اوه، بیایید قدرت را انتقال دهیم.»

ترامپ پیش از این، بامداد پنجشنبه هم در پاسخ به سئوالی درباره تحویل مسالمت‌آمیز قدرت به رقیبش در صورت باخت در انتخابات گفت: «باید ببینیم چه پیش می‌آید... صندوق‌های رأی فاجعه و خارج از کنترل هستند! صادقانه بگویم، انتقالی در کار نخواهد بود بلکه تداوم [ریاست‌جمهوری من را] خواهیم داشت».

23311

کد خبر 1436463

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵
  2 0
  امیدوارم قبل از انتخابات به دَرَک واصل بشی مردک احمق
 • IR ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵
  2 0
  کودن ترین و احمقترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا
 • علی صفاریی IR ۱۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵
  2 1
  توهم قدرت این مردک کودن را هم فرفته و شیفته خود کرده هنوز انتخابات نشده خود را از پیش برنده معرفی میکنه و لا غیر باید منتظر شد و دید که سیاستمداران خود شیفته از هردو حزب چه نظر دارند
 • IR ۱۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵
  1 0
  گاهی وقتها خدا همه چیز به ما میده ولی ما هدف درست نداریم اگر هدف خدایی باشه خدا دستمون میگیره راه به ما نشون میده با خدا باش و پادشاهی کن
 • IR ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵
  1 0
  ترامپ بی شرف امیدوارم زنده باشم وبد مردنت را ببینم.ریس جمهوریت مهم نیست تو یا بایدن فرقی ندارید برای ما.تو وبایدن سگ اسرائیل هستین