پیام خداحافظی ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر پیشین جشنواره فیلم فجر

ابراهیم داروغه‌زاده با تشکر از مدیران سازمان سینمایی، اهالی سینما و اصحاب مطبوعات، پس از سه سال مدیریت جشنواره فیلم فجر، از این رویداد سینمایی خداحافظی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر پیشین جشنواره فیلم فجر، با انتشار پیامی اینستاگرامی، از اهالی سینما و رسانه خداحافظی کرد.

او در پیام اینستاگرامی خود نوشت:

«امروز با حکم دکتر انتظامی، دوست و برادر خوبم سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد، مسئولیت دبیری سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر را پدیرفتند و این بار مسئولیت سنگین از دوش من برداشته شد. سه دوره پیاپی افتخار خادمی اهالی نازنین سینما را در دبیرخانه فجر بر عهده داشتم. در این سال‌ها آن‌چه سختی‌ها و مرارت‌های دبیری جشنواره را به شیرینی تبدیل می‌کرد همنشینی و مصاحبت با ده‌ها فیلمساز و سینماگر عزیزی بود که یا به عنوان داور و هیات انتخاب در کنارشان بودم یا با فیلم‌های خوب‌شان گرمابخش بزرگترین رویداد سینمایی ایران بودند. از همه سینماگران و خبرنگاران سینمایی که در این سه سال بیشترین لطف و محبت را به بنده داشتند و من را در جمع خود به گرمی پذیرفتند سپاس‌گزارم و اگر قصوری ناخواسته از طرف بنده و تیم اجرایی جشنواره سر زده از همه حلالیت می‌طلبم. قدردان آقایان حیدریان و انتظامی که اعتماد کردند و این مسئولیت سنگین را بر عهده بنده گذاشتند، هستم.
در پایان از مدیران عزیز اجرایی جشنواره که بیشترین لطف و محبت را به من داشتند و با زحمات شبانه‌روزی و با کم‌ترین چشمداشت مالی با تمام وجود در خدمت جشنواره بودند، تشکر می‌کنم.
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار»

۵۷۵۷

کد خبر 1437975

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =