صدا و سیما، سریال اینترنتی و تعاملی می‌سازد

فارس نوشت: علی پاکدامن، مدیر شبکه اینترنتی امروز که زیر نظر صداوسیما کار خواهد کرد، از ساخت یک سریال اینترنتی و تعاملی خبر داد.

علی پاکدامن، گفت: «طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده، بناست شبکه اینترنتی «امروز» با برنامه‌های جذاب و متنوع آغاز به‌کار کند.»

وی ادامه داد: «این شبکه تحت نظر سازمان صداوسیما، برنامه‌های خود را در پلتفرم «آیو» ارائه خواهد داد و هم زمان با میلاد پیامبر اکرم(ص) آغاز به کار خواهد کرد. این شبکه از برنامه‌های متنوعی برخوردار است و به علایق همه گروه‌های سنی در آن توجه شده است.»

پاکدامن توضیح داد: «ما در این شبکه قصد داریم از جوانان حمایت کنیم و برنامه های ویژه ای برای این گروه سنی خواهیم داشت که از جمله آنها می توان به برنامه ای در حوزه موسیقی اشاره کرد که به کشف استعدادهای جوانان خواهد پرداخت و در مرحله نهایی ۳ برگزیده خواهد داشت.»

وی ادامه داد: این نکته از اهمیت بسیاری برخوردار است که تمام برنامه های این شبکه در چارچوب خانواده تولید خواهد شد و ما محیطی امن را طراحی خواهیم کرد که مردم با خیال راحت و خانوادگی به تماشای برنامه های ما بنشینند. ضمن اینکه موضوع مهم دیگری که برای ما اولویت دارد، بحث تکریم پیشکسوتان است.

مدیر شبکه امروز در پایان از ساخت سریالی جدید خبر داد و گفت: «این سریال در فضای آپارتمانی می‌گذرد و ویژه دوران کرونا و قرنطینه تولید شده است. از نکات مهم و قابل توجه این سریال این است که کاملا تعاملی است و مخاطبان با آن ارتباط دوسویه دارند.»

۵۷۵۷

کد خبر 1438815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =