۱۲۰ روحانی در ارتباط مستمر با مردم مناطق محروم هستند

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گفت: تعداد قریب به ۱۲۰ روحانی مستقر در سطح استان اردبیل فعالیت دارد که با نظارت، راهبری و آموزش‌های ارائه شده از سوی تبلیغات اسلامی فعالیت‌های شایسته ای در مناطق محروم استان انجام می‌دهند.

به گزارش خبرآنلاین از اردبیل ،حجت الاسلام جعفر زاده رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبیل  در جلسه امامان محلات گفت : روحانیون جهادی و توانمند از سوی اداره تبلیغات اسلامی استان، با حمایت بنیاد علوی اردبیل فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی مؤثر و مستمری در سطح استان انجام می‌دهند.
حجت الاسلام جعفرزاده، امامان محله را جامعه هدف برای تحول آفرینی در مساجد معرفی کرد و گفت: موفقیت امامان محله در امر تبلیغ اجتماعی، سازمان تبلیغات اسلامی را بر آن داشت تا در تقویت مساجد به عنوان پایگاه مهم فرهنگی بیش از پیش هدف گذاری و برنامه ریزی کند تا فعالیت امامان محله با قوت استمرار یابد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در ادامه، بر ضرورت معرفی امامان محله موفق و تأثیر گذار تاکید کرد و گفت: فعالیت امامان محله موفق باید در قالب سند تحول اجتماعی تدوین و برای استفاده در حل مشکلات اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد.
وی گفت: بایستی تمام برنامه‌ها و فعالیت‌های امام محله موفق را به عنوان راهکارهای موفقیت در رفع آسیب‌های اجتماعی، گردآوری کرده و برای استفاده دیگر امامان محله نشر دهیم.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، تحول اجتماعی در محلات را از دیگر مأموریت‌های امامان محله عنوان کرد و گفت: منحصراً پرداختن به امور دینی و انجام فرایض عبادی، نگاه حداقلی به رسالت روحانیون است که در توسعه فعالیت‌های امامان محله پرداختن به امور اجتماعی، فرهنگی، رفع مشکلات مردم، پیگیری از مسئولین مربوطه، توسط روحانیون به نحو احسن اجرا و بیش از پیش تقویت می‌شود.

48

کد خبر 1440526

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =