آخرین قیمت‎ها بازار خودرو/ ۲۰۶ تیپ ۵ در مرز ۳۰۰ میلیون تومان

قیمت‌ها در بازار خودرو طی یک هفته اخیر با جهش چشمگیری در حال افزایش بود اما آمارها نشان می دهند که آرامش نسبی طی ۲۴ ساعت گذشته در بازار خودرو برقرار شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت ها در بازار خودرو طی هفته گذشته با جهش چشمگیری در حال افزایش بود به گونه ای که قیمت پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۹ تا آخر این هفته به ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان رسید و یا قیمت سوزوکی گراند ویتارا نیز از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان نیز فراتر رفت.

با وجود روند صعودی قیمت ها در هفته جاری طی ۲۴ ساعت گذشته آرامش نسبی در بازار خودرو برقرار شده است و قیمت ها طی ۲۴ ساعت اخیر تغییری نکرده اند که علت آن رنیز نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته و کاهش معاملات در بازار خودرو است.

در حال حاضر خودرو پراید ۱۱۱ نزدیک به ۱۳۷ میلیون تومان قیمت دارد و مدل ۱۳۱ آن حال حاضر ۱۲۰ میلیون تومان قیمت دارد و مدل ۱۳۲ و ۱۵۱ آن نیز به ترتیب  ۱۲۳ و ۱۲۰ میلیون تومان قیمت دارند در این میان انواع خودروهای گروه تیبا نیز طی ۲۴ ساعت گذشته ثبات قیمت را تجربه کردند به گونه ای که قیمت تیبا هاچ بک ای ایکس در حال حاضر ۱۶۲ میلیون تومان اعلام شده است و تیبا هاچ بک پلاس امروز ۱۶۷ میلیون تومان قیمت دارد و تیبا صندوقدار اس ایکس بنزینی و تیبا صندوقدار پلاس به ترتیب ۱۴۴ و ۱۶۲ میلیون تومان قیمت دارند.

آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو/ جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟

این ثبات قیمت ها در انواع خودروها دنا نیز دیده می شود به گونه ای که دنا معمولی در حال حاضر ۳۲۷ میلیون تومان، دنا پلاس دنده ای توربو ۴۸۵ میلیون تومان و دنا پلاس دنده ای ساده ۴۰۰ میلیون تومان قیمت دارند و در میان خودروهای پژو نیز قیمت پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ بر روی ۱ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان ثابت مانده است و ۲۰۶ تیپ ۲ طی ۲۴ ساعت اخیر بر روی ۲۲۰ میلیون تومان ثابت مانده است و یا پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز در حال حاضر در مرز ۳۰۰ میلیون تومان ایستاده است و قیمت این خودرو امروز ۲۹۸ میلیون تومان اعلام شده است و ۲۰۷ دنده ای ۴۳۳ میلیون تومان، ۲۰۷ اتوماتیک ۴۵۳ میلیون تومان، ۲۰۷ صندوقدار ۴۸۱ میلیون تومان، پژو پارس اتوماتیک ۴۲۰ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ اس ال ایکس ۲۱۹ و پژو پارس ساده ۲۴۸ میلیون تومان قیمت دارند.

ساینا ای ایکس دنده ای طی ۲۴ ساعت اخیر بر روی  ۱۵۸ میلیون تومان ثابت مانده است و ساینا پلاس دنده ای نیز در حال حاضر ۱۷۷ میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت انواع سمند نیز طی ۲۴ ساعت اخیر ثابت مانده است به گونه ای که سمند ال ایکس ای اف ۷ در حال حاضر ۲۳۷ میلیون تومان، سمند ال ایکس ساده ۲۰۸ میلیون تومان و سمند سورن ای ال ایکس نیز در ال حاضر ۲۷۴ میلیون تومان قیمت دارند.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1440969

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =