بهره برداری از ۵۷۷ پروژه عمرانی برق رسانی در شهرستان سمنان

مدیرتوزیع برق شهرستان سمنان از اجرای ۵۷۷ پروژه عمرانی برق رسانی با حجم سرمایه گذاری به مبلغ ۶۸ میلیارد و ۵۵۷ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان مهدی پاک طینت با اشاره به این که چهار هزار و ۸۲۱ مترشبکه فشار ضعیف هـوائی و زمینی احداث گردیده گفت: توسعه سه هزار و ۲۱۳ مترشبکه ۲۰کیلوولت هوائی و زمینـی، از جمله اقدامات صورت گرفته در شش ماهه نخست امسال به شمارمی رود.

وی با بیان این که ۱۴ ایستگاه هوائی توزیع برق با ظرفیت دو هـزار و ۳۱۰ کیلوولـت آمپـر در این شهـرستان نصب و بهره برداری شده افزود: ۷۵ دستگاه کنتور هوشمند در راستای طرح فراسامانه اندازه گیری و مدیریت انرژی "فهام" ، از آغاز امسال تا زمان حاضر برقرار شده و شمار این کنتورها در سطح شهرستان به یک هزار و ۴۸۸ دستگاه رسیده است.

وی با ابراز این که ۸۲۰ مترکابل خودنگهدار در سطح شهرستان دایر گردیده تصریح کرد: عملیات اصلاح و بهسازی ۱۲ هزارو ۴۶۲ مترشبکه توزیع برق، توسط گروه های عملیاتی این مدیریت به اجرا در آمده است.

پاک طینت همچنین به پروژه های در دست اقدام اشاره کرد و یاد آورشد: بهینه سازی شبکه فشار ضعیف زمینی و بهسازی روشنایی معابر بلوار قائم (عج)، احداث شبکه فشار متوسط زمینی و پست توزیع برق هوایی به ظـرفیت ۳۱۵ کیلوولت آمپر در تقاطع بلوار ولیعصر(عج) و خیـابان شریعتـی، توسعـه شبکـه روشنـایی معابر بلوار شهـدای آتشنشان، برقراری شبکه ۲۰ کیلوولت به منظور رینـگ خطـوط رسـالت و جهـادیه، احـداث شبکه فشـار متوسط هوایی ضلع شمال شرقی میدان نور خیابان قلم، ارتباط پست های زمینـی امـام خمینـی (ره) و مسجـد جامع، اصلاح شبکه فشار ضعیف زمینی خیابان امام خمینی(ره) و توسعه پست زمینی پدمانتد با ظـرفیت ۴۰۰ کیلوولت آمپـر در خیابان شهید فیاض بخش، در زمره برنامه هایی است که در سه ماهه سوم امسال انجام می شوند.

46

کد خبر 1441787

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =