۱ نفر
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
دستگاهی که کلاهبردار را لو داد

میزان نوشت: رییس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری کلاهبردار تلفنی تحت تعقیب پلیس آگاهی استان‌های شمال غربی خبر داد و گفت: با استفاده از دستگاه بیومتریک کلانتری هویت متهم فاش شد.

سرهنگ محمود مالمیر اعلام کرد: شب گذشته تیم عملیات کلانتری ۱۵۰ تهرانسر هنگام انجام ماموریت به فردی مبنی بر سرقت لوازم و محتویات خودرو مشکوک می‌شوند و پس از دستگیری برای بررسی موضوع به کلانتری انتقال می‌دهند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم هویت خود را فردی اعلام کرد که در سیستم کلانتری قابل شناسایی نبود، گفت: برای بررسی دقیق‌تر ماموران کلانتری فرد مورد نظر را جلوی دوربین بیومتریک کلانتری قرار می‌دهند و سیستم تشخیص چهره، هویت واقعی فرد را شناسایی می‌کند.

وی افزود: در این بررسی‌های سیستماتیک مشخص شد، متهم با عنوان مجرمانه کلاهبرداری تلفنی تحت تعقیب پلیس آگاهی یکی از استان‌های شمال غربی کشور است.

کلانتر محله تهرانسر تصریح کرد: متهم که چاره‌ای جز به اعتراف نداشت اظهار کرد، با همکاری اعضای باندی در استان شمال غربی کشور از شهروندان کلاهبرداری تلفنی می‌کرده و با اغفال شهروندان به بهانه خوش حسابی و برنده شدن، موجودی حسابشان را سرقت می‌کرده است.

وی افزود: متهم برای سیر مراحل قانونی و تحویل به پلیس آگاهی خواهان به دادسرا معرفی شد.

47231
کد خبر 1442732

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =