ایجاد بیش از ۹هزار فرصت شغلی در قزوین

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته از ابتدای سال جاری تاکنون ۹هزار و ۴۰۵فرصت شغلی معادل ۵۷.۴۳درصد تعهد اشتغال استان محقق شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ رضا گروسی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته از ابتدای سال جاری تاکنون ۹هزار و ۴۰۵فرصت شغلی معادل ۵۷.۴۳ درصد تعهد اشتغال استان محقق شده است.
گروسی افزود: در سال جاری، ایجاد ۱۶هزار و ۳۷۷فرصت شغلی در استان هدف‌گذاری شده که تا به امروز با همکاری دستگاه‌های اجرایی ۹هزار و ۴۰۵فرصت شغلی ایجاد شده است.
او بیان کرد: استان قزوین در تحقق تعهد اشتغال از برنامه ریزی صورت گرفته جلوتر است و امیدواریم با همکاری و هم افزایی دستگاه‌ها شاهد تحقق کامل و حتی عددی بیشتر از رقم تعیین شده در این برنامه تا پایان سال باشیم.
گروسی با اشاره به تعهد اشتغال در شهرستان‌های استان، بیان کرد: در آبیک از ۲هزار و ۱۹۵فرصت شغلی هدف گذاری شده، هزار و ۵۰۰فرصت معادل ۶۸.۳۴درصد، در آوج از ۹۵۵ تعهد، ۷۵۹ فرصت شغلی معادل ۷۹.۴۸درصد، در البرز از ۲هزار و ۱۳۳تعهد، هزار و ۹۶۰فرصت شغلی معادل ۹۱.۸۹درصد و در بویین زهرا از ۲ هزار و ۵۹۲ تعهد، هزار و ۷۱۳فرصت شغلی معادل ۶۶.۰۹درصد محقق شده است.
او افزود: هم اینک شهرستان‌های البرز و آوج بیشترین میزان اشتغالزایی و شهرستان‌های قزوین و تاکستان کمترین میزان تحقق تعهد اشتغال استان را داشته اند که باید با همت بیشتر، این موضوع را پیگیری کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تمامی اطلاعات ارائه شده در خصوص تعهد اشتغال استان براساس سامانه رصد انجام می‌شود که کد ملی تکراری را نمی‌پذیرد و حتما باید یک فرصت شغلی ایجاد شده باشد تا بتوان آن را در سامانه ثبت کرد.

48

کد خبر 1443492

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =