توسعه بیش از ۱۲ هزار متر شبکه توزیع برق در شهرستان میامی

به منظور تامین برق متقاضیان و مشترکان جدید، ۱۲ هزار و ۷۹۵ متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط هوائی و زمینی در شهرستان میامی احداث شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان مدیرتوزیع برق شهرستان میامی با اشاره به مطلب فوق بیان داشت : توسعه پنج هزار و ۳۰۵ متر شبکه فشار ضعیف هوائی و زمینی و برقراری هفت هزار و ۴۹۰ متر شبکه ۲۰ کیلوولت ، از اقدامات به عمل آمده در شش ماهه ابتدای سال جاری است.

عباسعلی اسماعیلی با بیان این که ۱۰ ایستگاه هوائی توزیع جهت تغذیه برق مشترکان جدید با ظرفیت یک هزار و ۳۷۰کیلوولت آمپر نصب و بهره برداری شده تصریح کرد: جهت ارتقای پایداری خطوط برق رسانی و در راستای طرح کاهش تلفات برق، پنج هزار و ۱۱۸ متر کابل خودنگهدار در این شهرستان توسعه یافته است.

وی با ابراز این که ۹ هزار و ۶۳۶ متر شبکه های توزیع برق شهرستان، توسط نیروهای عملیاتی این مدیریت بهینه سازی شده اضافه کرد: برقراری هشت دستگاه کنتور هوشمند در قالب طرح فراسامانه اندازه گیری و مدیریت انرژی (فهام) ظرف ماه های اخیر، از جمله اقدامات انجام شده به شمار می رود.

وی همچنین یادآور شد: در راستای اجرایی نمودن ۶۱ پروژه عمرانی برق رسانی در حوزه های توسعه و احداث و اصلاح و بهینه سازی سطح شهرستان در مدت زمان قید شده، مبلغ ۲۶ میلیارد و ۹۸۸ میلیون ریال اعتبار صرف گردیده است.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: بهسازی شبکه فشار متوسط هوایی روستای باغچه، احداث خط و ترانس روستاهای نام نیک و ری آباد، اصلاح خط و پست برق روستاهای گلستان و کرنگ، توسعه فیدر راه آهن و برقراری خطوط رینگ فیدر ولهوس، بهینه سازی شبکه فشار ضعیف هوائی روستای کوهان، دایرنمودن شبکه فشار ضعیف هوائی، توسعه شبکه روشنایی معابر، تبدیل شبکه های سیمی و فرسوده به کابل خودنگهدار و تعویض لوازم اندازه گیری، به عنوان برخی برنامه های پیش بینی شده این مدیریت طی ماه های آتی محسوب می شوند.

48

کد خبر 1443845

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =