انتقاد تند یک عضو شورای شهر: متاسفم شهردار تهران به وعده‌هایش وفا نمی‌کند

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای‌ شهر تهران نسبت به عدم وفای شهردار تهران به وعده‌های خویش و اعمال مواضع و رفتار دوگانه مبنی بر تعهد و همراهی اولیه در زمان اخذ رای اعتماد، انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سید حسن رسولی در جلسه صبح امروز شورای شهر خطاب گفت: تذکر امروز بنده خطاب به دکتر حناچی شهردار تهران نسبت به انتصاب معاون منابع انسانی شهرداری است.

وی افزود: ضمن اعلام مراتب تعجب و تأسف خود نسبت به عدم وفای آقای حناچی به وعده‌های خویش، اعمال مواضع و رفتار دوگانه مبنی بر تعهد و همراهی اولیه در زمان اخذ رأی اعتماد، نیز ارسال لایحه و تقاضای استرداد لایحه اصلاح ساختار سازمان شهرداری در واپسین لحظات طرح آن در صحن شورا و تعیین شتاب زده سرپرست برای منابع امور انسانی شهرداری که خودتان تقاضای حذف آن را کرده بودید؛ مقتضی است وفق مورد به قانون شورای اداری کشور و در اسرع وقت نسبت به انتصاب فردی عالم و متخصص که در طراز شهرداری تهران باشد، اقدام کنید.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: حسب وظیفه نمایندگی خود، از زحمات آقای رستمی معاون سابق منابع انسانی تشکر می‌کنم.

47231
کد خبر 1448067

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =