محمد موسوی :شاید بعد از المپیک گفتم خداحافظ تیم‌ملی

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران از احتمال خداحافظی خود بعد از المپیک توکیو سخن گفت.

مهری رنجبر: محمد موسوی و احتمالا یک بار دیگر تجربه بازی در اروپا.کرونا که آمد موسوی هم به ایران برگشت و دیگر نتوانست علیرغم میل باطنی اش در آنجا بازی کند.به همین دلیل هم بود که تیم سایپا را انتخاب کرد و با این تیم خودرو ساز قرارداد امضا کرد.با این حال ظاهرا دوباره پیشنهاد جدیدی رسیده.آن هم از پیاچنزا ایتالیا.سید البته در گیر و دار رفتن است و امید زیادی دارد تا باشگاه سایپا رضایت نامه اش را صادر کند.او درباره این پیشنهاد می گوید:«یک روز ایجنتم زنگ زد و گفت لورنزو برناردی سرمربی  پیاچنزا تو را می خواهد،اگر می توانی با سایپا  صحبت کن تا به ایتالیا بروی.من خیلی خوشحال شدم . اما به خاطر قراردادم با سایپا ،گرفتن رضایتنامه هم سخت بود،به خاطر آقا مصطفی.باشگاه هم تا به حالا همه جوره به تعهداتش عمل کرده . اما من با آقا مصطفی صحبت کردم  اول خیلی ناراحت شد اما بعد رضایتش را گرفتم.  از طرف دیگر بحث ملی و سال المپیک هم هست و بازی در لیگ سریA ایتالیا خیلی متفاوت است. سایپا تا اینجا همه جوره همکاری کرد و به احتمال زیاد رضایت نامه ام را صادر می کنند.»

او در پاسخ به این سوال کم بازی کردن در سطح یک ایتالیا سخت نیست گفت:«اتفاقا برای من راحت تر است. چرا که معمولا هرچه کار سخت تر باشد من بازیهای بهتری انجام می دهم.از وقتی این پیشنهاد به من رسیده احساس بهتری دارم.بدون شک  لیگ ایتالیا بالاترین سطح لیگ دنیای والیبال را دارد. با فاصله از بقیه لیگ ها. آرزوی هر والیبالی است که در ایتالیا بازی کند،آن هم یکی از تیم های خوب لیگ سریA . امیر غفور هم فصل قبل در لوبه بازی کرد و متاسفانه به دلیل مصدومیت بدبیاری آورد. برای من هم بازی در لیگ ایتالیا خیلی لذتبخش است.»

از سید سوال کردیم که ممکن است بعد از المپیک هم بخواهی در اروپا بازی کنی که او این واکنش را نشان داد:«شاید. می خواهم امسال با بازی در ایتالیا زمینه  را برای فصل های بعد آماده کنم،اگر در ایتالیا باشم ، ،شرایط برای بازی در سالهای آینده هم فراهم می شود.ولی خب شاید المپیک آخرین سال حضورم در تیم ملی باشد.»

موسوی یکی از کسانی بود که درگیر ویروس کرونا بود و هنوز هم برای این موضوع نگران است.او ادامه می دهد:«من تست کرونایم باز مثبت بود، اگر مثبت نبود که سر تمرین حاضر می شدم. اما فعلا متاسفانه نمی توانم تمرین بروم و در خانه قرنطینه ام. بنابراین تا روزی که رضایت نامه ام صادر شود من بازیکن سایپا هستم  و البته هنوز هم قراردادی امضا نکرده ام و شاید اصلا توافق قطعی نشود . به هر حال باشگاه و هیات مدیره و مدیرعامل باید تصمیم نهایی را بگیرند. تا به حالا که صحبت اولیه مثبت بوده و با رحیمی مدیرعامل باشگاه توافق کرده ایم ، اما به هر حال صدور رضایت نامه هم پروسه ای دارد.»

سید در پایان می گوید:«با مثبت شدن تست کرونا  نمی ترسیدم ،  چرا که  خدا را شکر سیستم ایمنی بدنم  قوی است  و من حتی سرما هم نمی خورم و تنها شاید صبح چند ساعتی گلو درد داشته باشم .همه ترسم بابت خانواده ام بود که ناخواسته درگیرشان نکنم که البته آنها هم مبتلا شدند.»

253 251

کد خبر 1448717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =