توزیع مرغ منجمد با قیمت مصوب دولتی در رامهرمز از امروز

ایسنا نوشت : رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رامهرمز گفت: توزیع مرغ منجمد با قیمت مصوب دولتی در این شهرستان از امروز پنجشنبه ۸ آبان ماه آغاز می‌شود.

سیامک نوذری رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رامهرمز گفت: به منظور تنظیم بازار و تامین مرغ موردنیاز شهروندان از امروز پنجشنبه ۸ آبان ماه مرغ منجمد دولتی به قیمت هر کیلوگرم ۱۵ هزار تومان عرضه می‌شود.

او در تشریح محل‌های تعیین شده برای توزیع مرغ با قیمت مصوب دولتی بیان کرد: عرضه این کالا در خیابان ولیعصر، جنب مسجد امام، خیابان ولیعصر ورودی بازار ۱۷ شهریور و خیابان شهید مطهری نرسیده به میدان شهید فهمیده صورت می‌گیرد.

نوذری با اشاره به توزیع روزانه مرغ منجمد و استمرار این روند در شهرستان، اظهار داشت: از شهروندان خواهشمندیم از تجمع در محل‌های توزیع خودداری کرده و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا حتما موارد بهداشتی را رعایت کرده و هنگام خرید مرغ از ماسک استفاده کنند.

افزایش بی سابقه قیمت برخی کالاها و اقلام خوراکی از جمله؛ مرغ کشتار روز و عرضه آن به قیمت هر کیلوگرم ۲۶ هزار تومان سبب نارضایتی مردم و مواجهه آن‌ها با مشکلاتی برای خرید و ناتوانی در تهیه آن شده است، اما با عرضه مرغ منجمد با قیمت مصوب دولتی بخشی از مشکلات شهروندان مرتفع خواهد شد.

48

کد خبر 1448789

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =