افزایش تعاملات شهرداری شهرکرد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

شهردار شهرکرد گفت: بنیاد مسکن و شهرداری اهداف مشترک بسیاری در راستای توسعه و پیشرفت استان دارند و به خوبی می‌توانند با گسترش تعاملات در جهت توسعه گام‌های مطلوبی بردارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، مهندس بهادر عبدالغنی در جلسه‌ای با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اظهارداشت: بنیاد مسکن و شهرداری اهداف مشترک بسیاری در راستای توسعه و پیشرفت استان دارند و به خوبی می‌توانند با گسترش تعاملات در جهت توسعه گام‌های مطلوبی بردارند و شهرداری از ظرفیت و توانایی‌های این نهاد انقلابی در راستای پیشبرد اهداف و اجرای پروژه‌های عمرانی استفاده می‌کند. شهردار شهرکرد بیان کرد: با توجه به وجود نیروهای متخصص و امکانات و تجهیزات مناسب، بنیاد مسکن به خوبی توانسته در اجرای پروژه‌های عمرانی موفق عمل کند و شهرداری نیز از این ظرفیت به نحو مطلوبی برای تسریع در امور عمرانی استفاده خواهد کرد.
عبدالغنی با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام شهرداری خاطرنشان کرد: یکی از پروژه‌های عمرانی این شهرداری زیرگذر و روگذر میدان معلم است که امیدواریم عملیات اجرایی آن امسال انجام شود. وی گفت: احداث ساختمان شهرداری منطقه دو و فاز دوم میدان میوه و تره‌بار در دست اقدام است و ساماندهی پایانه‌های غرب و شرق و ساختمان منطقه یک برای سال آینده در دستور کار قرار دارد.

46

کد خبر 1448811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =