با هماهنگی دستگاه‌ها مشکلات صنایع سریعتر حل می‌شود

خانپور گفت: هم اینک چندین دستگاه برای عارضه یابی و رسیدگی به مشکلات صنایع استان ورود کرده‌اند که در صورت هماهنگی میان آنها می‌توان بهره برداری بهتری از این موضوع داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حمیدرضا خانپور، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: خوشبختانه مدیریت اقتصادی هماهنگ و همدل در استان قزوین، زبانزد خاص و عام است و به همین دلیل، بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی استان‌های دیگر، طرح‌های توسعه‌ای خود را در حال انتقال به استان قزوین هستند.
او افزود: از سوی دیگر به خاطر حمایت‌ها، همفکری‌ها و همدلی‌ها کار سرمایه گذار در استان به هیچ وجه معطل نمی‌ماند و همین موضوع، عامل مهمی برای حل مشکلات صنایع استان در کوتاه ترین زمان است.
خانپور با اشاره به سال جهش تولید و ضرورت رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان، بیان کرد: هم اینک در دستگاه‌های مختلف استان، یکسری کارهایی در زمینه عارضه یابی و حل مشکلات صنایع استان در حال انجام است که باید با هماهنگی، بهره برداری بیشتری از آنها صورت گیرد.
او گفت: به عنوان مثال، کلینیک عارضه یابی صنایع استان از سوی بسیج برای شناسایی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی فعال شده و دستگاه قضایی نیز به شکلی کاملا فعال در این زمینه ورود کرده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: باید یک هم افزایی و کار گروهی در این زمینه داشته باشیم و با تدبیر، هم فکری و همزبانی طرح‌های مدنظر را به شکلی بهتر عملیاتی و اجرایی کنیم.
او افزود: بیش از ۷۰درصد طرح‌های واحدهای تولیدی و صنعتی استان در شهرک‌های دولتی و خصوصی و نواحی صنعتی استان مستقر هستند و می‌توانیم دفاتر عارضه یابی را در شهرک‌ها برای شناسایی مشکلات فعال کنیم.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: استان قزوین در بحث عارضه یابی صنایع استان از قبل فعال بوده است و در سال جهش تولید با تاکید مقام معظم رهبری و تشکیل قرارگاه شبانه روزی فوریت‌های رسیدگی به مشکلات صنایع استان قطعا گام‌های بلندتری برای حل مشکلات واحدهای تولیدی قزوین برداشته می شود.

46

کد خبر 1448992

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =