۰ نفر
۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
فروریزی دو خانه در تهران حادثه آفرید

مهر نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه تخریب آوار در دو نقطه متفاوت پایتخت در شب گذشته خبر داد.

سید جلال ملکی اظهار کرد: ساعت ۲:۴۰ بامداد امروز یک مورد تخریب ساختمان در خیابان نبرد شمالی خیابان ثانی به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان از دو ایستگاه به محل اعزام می‌شوند و مشاهده می‌کنند محل حادثه یک ساختمان سه طبقه قدیمی بوده که کارگران در حال تخریب هستند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: در ساعات بامدادی یکباره سقف این ساختمان تخریب می‌شود که باعث شده عواملی که در محل حضور داشته و این صحنه را می‌بینند، به آتش‌نشانی اعلام کنند و به دلیل آنکه هیچ یک از مسئولان پروژه پاسخگوی آتش‌نشانان نبودند، نیمه شب بود و تلفن‌ها را اکثراً جواب نمی‌دادند، آتش‌نشانان عملیات امداد و نجات را آغاز کرده اما پس از ساعاتی، مشخص شد که فردی زیر آوار نیست.

ملکی بیان کرد: ساعت ۴:۱۲ صبح عملیات ایمن‌سازی به پایان رسید و محل تحویل عوامل شهرداری شد.

تخریب آوار در پاساژ ترخانی در خیابان وحدت اسلامی

وی با اشاره به حادثه مشابه حادثه فوق گفت: حادثه دیگری در ساعت ۳:۴۶ صبح در بازار ترخانی در خیابان وحدت اسلامی به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام می‌شود که آتش‌نشانان از دو ایستگاه به محل اعزام می‌شوند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: مشاهده می‌شود در کنار این پاساژ سه طبقه قدیمی، یک ساختمان مشغول گودبرداری است به همین دلیل یکی از مغازه‌ها در طبقه دوم این پاساژ تخریب شده است.

ملکی گفت: آتش‌نشانان مراحل ایمن‌سازی را انجام داده و دو نگهبان حاضر در محل را خارج کردند البته این دو نفر دچار آسیب نشده بودند اما برای حفظ جانشان، آتش‌نشانان از آنها خواستند که محل را ترک کنند.

47231
کد خبر 1450848

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =