نامگذاری مراکز قزوین به نام شهدای زن استان

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری قزوین خواستار نامگذاری معابر، باشگاه‌های ورزشی، مراکز درمانی، فرهنگی، آموزشی و هنری، کتابخانه ها، خیابان ها و کوچه ها به نام شهدای زن استان شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ صدیقه ربیعی، مدیرکل امور زنان وخانواده استانداری قزوین گفت: شهدای زن همواره در عرصه های مختلف به ویژه در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس با مقاومت، مشارکت و شهادت خود، مخلصانه گمنام و سربلند حضور داشتند و امروزه وظیفه ما ایجاب می کند تا در راستای ارج نهادن به مقام شامخ آنان، الگو سازی و معرفی ایثارگری و ثبت یاد و خاطرات آنان در تاریخ این سرزمین، با نامگذاری این اماکن به نام این شهدا همواره یادشان را جادوانه کنیم.  
او افزود:  تلاشی که امروز کادر درمانی و پرستاری بیمارستان‌ها در مراقبت از بیماران مبتلا به «کرونا» می‌کنند، تکرار جلوه‌های ایثار و فداکاری است که سالیان قبل در دوران ۸ سال دفاع مقدس دیده‌ایم.
ربیعی اظهار کرد: ثبت رشادت‌ها و ایثارگری‌های زنان سفیدپوش و خستگی‌ناپذیر عرصه سلامت نیز بسیار حائز اهمیت است.
مدیرکل امور زنان وخانواده استانداری قزوین بیان کرد: مدافعان سلامت اعم از مدیران، پزشکان، متخصصان، پرستاران، کادر بهداشتی و حتی نیروهای خدماتی در فرآیندی دشوار در دوران کرونایی با تلاش مثال‌زدنی آنچه در توان داشتند برای حفظ سلامت جامعه در طبق اخلاص قرار دادند لذا باید ما نیز در جادوانه نگاه داشتن نام و یاد و راه آنان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

48

کد خبر 1451890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =