۰ نفر
۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷
سارقان میلیاردی طلا گیر افتادند

ایرنا نوشت: فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف چهار فقره سرقت طلا از منازل به ارزش ۱۶۰ میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس آگاهی این استان و دستگیری سه متهم خبر داد.

سردار "عبدالرضا ناظری" افزود: در پی اعلام وقوع چند فقره سرقت طلا از منازل شهر کرمان، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس در این رابطه با تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی و اطلاعاتی یک متهم زن و ۲ مرد را شناسایی کردند، تصریح کرد: پس از اخذ نیابت قضائی سرکرده باند که ساکن یکی از شهرهای غربی کشور بود و قصد فرار داشت، در محور "رفسنجان به انار" به همراه همدستانش، طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

این مقام پلیس بیان داشت: متهمان در روند تحقیقات پلیسی و پس از رویارویی با ادله موجود به چهار فقره سرقت طلا از منازل اعتراف و بر اساس سوابق و بازسازی صحنه های سرقت، اموال مسروقه تحویل مال باختگان شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش طلاهای کشف شده را ۱۶۰ میلیارد ریالی برآورد کرده اند از همشهریان خواست، در مواقعی که مجبور به نگهداری موقت وجوه نقد و اشیا قیمتی در داخل منزل هستند، از پنهان کردن آن به صورت یک جا خودداری کرده و تا حد امکان طلا و وجه نقد خود را در بانک نگهداری کنند.
 

47231
کد خبر 1451936

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =