۱ نفر
۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
رای چشم بسته استیناف به پرونده آل کثیر

فارس نوشت:وکیل باشگاه پرسپولیس در پرونده عیسی آل کثیر گفت: اقدام های ما برای پیگیری حقوقی پرونده عیسی آل کثیر از روز گذشته آغاز شد و دنبال استفاده از راهی میانبر هستیم.

امیر ساعد وکیل درباره تایید حکم محرومیت 6 ماهه عیسی آل کثیر از سوی کمیته استیناف AFC اظهار داشت: با وجود تایید این محرومیت طبق صحبتی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشتیم، مصمم هستیم این پرونده را رها نکرده و آن را پیگیری کنیم.

وی افزود: برای باشگاه پرسپولیس، عیسی آل کثیر، تمام ملت ایران و خودم این باور قطعی وجود دارد  که این بازیکن هیچگونه انگیزه و قصد نژاد پرستانه در رفتار خود نداشته و اینکه کمیته استیناف AFC هم مانند کمیته انضباطی بدون توجه به واقعیات اجتماعی کشورمان، انگیزه ها و حسن نیت آل کثیر چشم بسته رای بدهند دور از عدالت در فوتبال است.

وکیل باشگاه پرسپولیس در پرونده عیسی آل کثیر اضافه کرد: اگر چه بسیار متاسف هستم و قطعا دوست داشتم دل عیسی آل کثیر شاد شود و با رفع محرومیت خود را برای دیدار فینال آماده کند تا هواداران هم با بهره مندی از وجود وی در مسابقه فینال و سایر رقابت ها شاد شوند اما فکر می کنم فرصتی پیش آمده تا باشگاه پرسپولیس که باور دارد بازیکن این تیم مستحق است، پشت آل کثیر را خالی نکند. قطعا هم حمایت ها ادامه دارد و اقدام های حقوقی ما متوقف نمی شود.

وکیل درباره اینکه شنیده می شود باشگاه پرسپولیس قصد دارد نام ال کثیر را از فهرست نفرات خود خارج کند، توضیح داد: در آخرین صحبتی که با مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس داشتم جمع بندی ما این است قطعا پیگیری های حقوقی را انجام بدهیم. برای لیگ قهرمانان آسیا پنجره نقل و انتقالاتی جدیدی نداریم و حتی اگر آل کثیر از فهرست پرسپولیس خارج شود، نمی توانیم بازیکنی را جای وی به فهرست آسیایی اضافه کنیم.

وی ادامه داد: قطعا اگر بتوانیم در این پرونده توفیقی حاصل کنیم می توانیم از آل کثیر در فینال لیگ قهرمانان استفاده کنیم اما درباره لیگ برتر ایران بحث استفاده از این بازیکن به موضع  کادرفنی و سیاست های باشگاه بازمی گردد. پیش بینی خود من این است که فعلا باشگاه پرسپولیس نام آل کثیر را از فهرست خارج نمی کند زیرا از روز گذشته اقدام های خود را برای ادامه پیگیری حقوقی آغاز کردیم.

وکیل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه به نتیجه رساندن پرونده از طریق طرح دعوا در دادگاه CAS طولانی می شود، توضیح داد: قطعا همینگونه است اما به دنبال پروسه ای میانبر هستیم که فعلا نمی خواهم درباره اش صحبت کنم.

وکیل درباره آخرین وضعیت شکایت باشگاه النصر عربستان و اینکه شنیده می شود کمیته استیناف AFC فردا رای نهایی خود را درباره این پرونده صادر می کند، گفت: قطعا فردا این رای صادر نمی شود زیرا AFC از ما درخواست کرده ظرف یک هفته لایحه تکمیلی خود را ارائه بدهیم. این نامه را روز گذشته دریافت کردم و پس از ارسال این لایحه کمیته استیناف با بررسی مدارک، رای خود را صادر می کند.

251 251

کد خبر 1452162

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
  7 5
  چرا انتظار حرکت نژادپرستانه ازش ندارین؟ اون در آوردن پیراهن در گل قبلی و دریافت کارت زرد کاملا حرصم داده بود. بازیکن آماتور همیشه آماتور هست و هیچوقت حرفه ای نمیشه. فکرها را باید شست. خیلی به تیم ضربه زد این بی فکر.نمیدونم یحیی و مربیان دوروبرش واسه شادی بعد گلش چرا اخطار بهش ندادن؟ همون موقع درآوردن پیراهن معلوم بود به هیچ اصلی وابسته نیست. فقط امیدوارم جریمه رو پرسپولیس پرداخت نکنه و خودش پرداخت کنه که بدونه هر کارت الکی و اخطار غیرفنی به پای خود بازیکن هست و ضربه مهلک به تیم. خواهشا خیلی ازش دفاع نکنید بی فکری حتی قصد و غرضی هم توش نباشه با جریمه همراه خواهد بود. حیف پرسپولیس که فقط چهار تا حرکت فوتبالی رو نگاه میکنن. برانکو دیدید که مسلمان و رضاییان و خیلیای دیگه رو براحتی خط زد و موفق شد این فرق مربی ایرانی و مربی باکلاس اروپائیه
 • IR ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
  4 5
  بابا چی میگید؟ سعی کنید سطح تفکرات تون رو بالا ببرید. این حرکت نژادپرستانه ست. اینکه با چه نیتی ادعا بشه که انجام شده تغییری توی این واقعیت ایجاد نمیکنه.
  • IR ۲۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
   5 3
   آخه عقل کل، کی تو ایران از این حرکت برای مسخره کردن استفاده کرده که این حرکت شد نژاد پرستانه؟ این کار توی کشور ما به هیچ عنوان معنای توهین و نژاد پرستی نداره!