رفع مشکل مسکن و اشتغال ۲۶۰۰ ایثارگر قزوینی

با انعقاد تفاهم‌نامه تامین زمین برای ساخت مسکن و ساماندهی اشتغال و کارآفرینی خانواده‌های شهدا و ایثارگران، مشکل مسکن یک هزار و ۵۰۰ایثارگر و اشتغال یک هزار و یکصد ایثارگر استان قزوین برطرف می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جلسه امضای تفاهم‌نامه تامین زمین برای ساخت مسکن و ساماندهی اشتغال و کارآفرینی خانواده‌های شهدا و ایثارگران که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، گفت: این تفاهم‌نامه گره‌گشای مشکلات مسکن و اشتغال ایثارگران استان قزوین است.
او افزود: در این تفاهم‌نامه برای یک هزار و ۵۰۰ایثارگر زمین برای ساخت مسکن در نظر گرفته شده که آمار فوق از ۱۷سال گذشته بیشتر بوده است.
حقایق‌پور ادامه داد: همچنین در تفاهم‌نامه یاد شده برای یک هزار و یکصد ایثارگر شغل ایجاد خواهد شد که به همین تعداد طی ۵سال گذشته انجام شده است.
این مقام مسئول اظهار کرد: این تفاهم‌نامه در سال جهش تولید اقدام جهادی بوده که پایه‌گذار آن مدیون زحمات مهندس سعید اوحدی معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد است.
او گفت: طی مدیریت مهندس اوحدی اقدامات بزرگی از جمله در پرداخت مطالبات ایثارگران، افزایش حقوق والدین شهدا برای اولین بار، پرداخت بدهی‌های مراکز درمانی و پرداخت بدهی دانشگاه‌ها انجام شده که بیانگر زحمات بی‌نظیر ایشان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه جلب رضایت جامعه ایثارگران از مهمترین اهداف بنیاد است، افزود: مسئولان بنیاد همه تلاش خود را می‌کنند تا بتوانند رضایت واقعی جامعه ایثارگران استان قزوین که بزرگترین سرمایه نظام هستند، جلب کنند.

کد خبر 1454305

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =