اعلام آخرین ساعت کاری حمل و نقل عمومی در تهران

ایسنا نوشت: مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک با بیان اینکه کاهش ساعت کاری خطوط حمل و نقل عمومی در پایتخت، در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ شده است ، گفت: کاهش شیوع کرونا، همکاری همگانی را می‌طلبد.

شهریار افندی زاده در این باره تصریح کرد: با توجه به وضعیت شیوع کرونا در شهر تهران که روزانه بیش از ١١ هزار ابتلای جدید و بیش از ٤٥٠ مرگ را رقم میزند ستاد ملی مقابله با کرونا، تصمیم بر اعمال محدودیت فعالیت برای ٣ گروه از مشاغل گرفت که بر مبنای آن از ساعت ١٨ دیگر فعالیتی در شهر تهران انجام نشود.

مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک اظهار داشت: متناسب با تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر اعمال محدودیت یک ماهه برای فعالیت مشاغل گروه ٢،٣و ٤ به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کاهش ساعت کاری خطوط حمل و نقل عمومی در پایتخت از سوی معاونت حمل و نقل، ترافیک هم اجرا شد.

افندی زاده با تاکید بر اینکه،در ردیف مشاغل گروه ٣ مشخصا به کاهش فعالیت مترو و حمل و نقل عمومی درون شهری اشاره شده است، گفت: ساعت کار حمل و نقل عمومی حدود ٢ تا ٢.٥ ساعت پس از محدودیت فعالیت اعلام شده از سوی ستاد( ساعت ١٨) در نظر گرفته شده و اکنون آخرین زمان حرکت حمل و نقل عمومی ساعت ٨.٣٠ است.

وی با بیان اینکه همه باید در جهت کاهش شیوع کرونا و اجرای دقیق محدودیت ها همکاری و مساعدت لازم را به عمل آوریم یادآور شد: معاونت حمل و نقل و ترافیک وضعیت خدمات رسانی به مسافران در تمام ناوگان را روزهای اولیه مورد بررسی قرار میدهد و در صورت نیاز به اصلاح ، نسبت به تغییر مجدد زمان و نحوه ی سرویس رسانی اقدام خواهد شد.
 

۴۷۲۳۲

کد خبر 1455242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =