خرید کاغذ دیواری و پارکت مدرن متناسب با دکوراسیون

اجزای اصلی دکوراسیون از یک دیوار پوش و همچنین یک کفپوش تشکیل شده است که در زیبایی دکوراسیون نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند و همچنین ویژگی هایی را نیز برای آن بوجود می آورند. از انواع دیوارپوش ها و همچنین کفپوش هایی که امروزه طرفداران زیادی را نیز بخود اختصاص داده است کاغذ دیواری و پارکت میباشد که سالیان زیادی است به کشور ما راه پیدا کرده اند و در مدل های بسیار زیادی بفروش میرسند که متناسب با دکور و همچنین سلیقه میتوان بهترین پارکت و یا کاغذ دیواری را انتخاب و خریداری نمود.

کاغذ دیواری و پارکت بخصوص کاغذ دیواری ها به دو دسته کلی از لحاظ طرح دسته بندی میشوند که یکی از این طرح ها و سبک ها کلاسیک و دیگری نیز مدرن میباشد. کاغذ دیواری و پارکت کلاسیک به دلیل طرح های قدیمی که بر روی خود دارد برای دکوراسیون هایی مناسب است که بافت قدیمی داشته و یا اینکه با وجود نوساز بودن سازه به سبک کلاسیک اجرا شده است. این کاغذ دیواری و پارکت ها به خوبی با دکوراسیون های کلاسیک سازگاری برقرار میکنند و همچنین همین طرح های قدیمی و کلاسیک میتواند در ایجاد فضای صمیمی و بسیار دوستانه و گرم نقش مهمی داشته باشد.

کاغذ دیواری و پارکت مدرن بهترین گزینه برای ساختمان های نوساز

در بالا به کاغذ دیواری و پارکت کلاسیک اشاره شد اما باید به کاغذ دیواری و همچنین پارکت مدرن نیز اشاره داشته باشیم که از طرح های مدرن بر روی خود برخوردار هستند و میتوانند سازگاری بسیار خوبی را با دکوراسیون های با سبک مدرن بر قرار کنند. کاغذ دیواری و پارکت مدرن نه تنها برای منازل مسکونی بلکه به دلیل مدرن بودن طرح های خود برای سازه هایی که کاربری آنها اداری و یا تجاری میباشد نیز بسیار مناسب و ایده آل است و میتواند سازگاری بسیار خوبی را بوجود آورد. امروزه از پارکت و کاغذ دیواری مدرن در بسیاری از سازه ها و دکوراسیون های سازه های اداری و تجاری استفاده میشود  و زیبایی دو چندان و بی وصفی را با دکوراسیون این دسته از سازه ها بر قرار میکند.  البته پارکت و کاغذ دیواری های که برای این دسته از دکوراسیون ها استفاده میشود باید از لحاظ کیفی به گونه ای باشند که بتوانند در برابر عواملی که میتوانند به سطح آنها و یا به بافت آنها آسیب وارد آورند مقاومت خوبی را از خود نشان دهند.

کاغذ دیواری سه بعدی متفاوت از دیگر کاغذ دیواری ها

از انواع کاغذ دیواری هایی که این روزها مورد استفاده قرار میگیرد و طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص داده است کاغذ دیواری سه بعدی میباشد که از طرح های سه بعدی بسیار زیبا بر روی خود بهره میبرد و میتواند نظر مخاطب و بیننده را به خوبی به خود جلب کند. کاغذ دیواری سه بعدی در طرح های زیادی تولید و بفروش میرسد که میتوانید با توجه دکوراسیون خود طرح و مدل  مناسب را خریداری کنید. طرح های کاغذ دیواری سه بعدی به نظر برجسته میرسند که این موضوع زیبایی  و جذابیت آنرا دو چندان کرده است و میتواند در جلب نظر مخاطب نقش مهمی داشته باشد. کاغذ دیواری سه بعدی اغلب بر روی یک دیوار و یا تنها در یک قسمت از دیوار نصب و اجرا میشود و نمیتوان آنرا در مانند کاغذ دیواری های معمولی در تمامی بخش های کاغذ دیواری مورد استفاده قرار داد.

پوستر دیواری بهترین گزینه برای اتاق ها

از انواع اغذ دیواری ها البته با ابعادی کوچکتر که  میتوان برای زیبایی هر چه بیشتر دکوراسیون بخصوص دکوراسیون اتاق ها مورد استفاده قرار داد پوستر دیواری میباشد. پوستر دیواری یکی از بهترین  دیوارپوش هایی است که میتواند برای خارج کردن فضای موجود  از یکنواختی و کسلی مورد استفاده قرار بگیرد و در طرح های متنوع و متعددی نیز تولید و بفروش میرسد که برای انتخاب هر یک از این طرح ها باید به تناسب و سازگاری آن با فضای موجود توجه داشته باشید. پوستر دیواری ها برای دکوراسیون های مدرن، کلاسیک و همچنین برای اتاق کودک طراحی و تولید شده اند که با مراجعه به فروشگاه ها و یا با انتخاب فروشگاه های اینترنتی میتوانید طرح دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید. حتی نوعی از پوستر بنام پوستر دیواری سه بعدی نیز وجود دارد که از طرح های سه بعدی بر روی خود برخوردار است و زیبایی آنرا بیش از بیش افزایش داده است و آنرا به یکی از دیوار پوش هایی تبدیل کرده است که در جذب مخاطب نقش بسیار مهمی دارد. پوستر دیواری سه بعدی از یک طرح بزرگ بر روی خود برخوردار است که این طرح میتواند هر چیزی از جمله صورت یک انسان و شخصیت معروف، منظره، خودرو و یا حتی حیوانات باشد.

کیفیت کاغذ دیواری و پارکت بسیار حائز اهمیت است

یکی از مواردی که باید برای خرید کاغذ دیواری  و پارکت مد نظر قرار دهید کیفیت آن است و هر چه کیفیت بالاتری داشته باشد در نتیجه عمر و دوامی طولانی تر نیز خواهد داشت. بعد از انتخاب طرح و مدل مناسب پارکت و کاغذ دیواری باید به کیفیت آن توجه داشته باشید و با بررسی هایی که نسبت به برند و همچنین متریال به کار رفته در ساخت آنها به عمل می آورید تنها نوع با کیفیت کاغذ دیواری ها و همچنین پارکت ها را خریداری نمایید. کاغذ دیواری ها باید از قابلیت شستشو برخوردار باشند تا بتوان سطح آنها را به راحتی تمیز نمود که البته باید کیفیت ساخت بالایی نیز داشته باشند تا در صورت تمیز کردن سطح آنها کیفیت خود را آن هم با گذشت زمان از دست ندهند. همچنین در صورتیکه مکان پر رفت و آمدی را برای نصب کاغذ دیواری در نظر گرفته اید باید بر روی کیفیت کاغذ تاکید زیادی داشته باشید زیرا ممکن است رفت و آمدهای مداوم و همچنین ضربه هایی که ممکن است بصورت ناگهانی به کاغذ دیواری وارد شود منجر به از بین رفتن کاغذ دیواری شود.  

‌قیمت کاغذ دیواری و پارکت متاثر از عوامل گوناگون افزایش یا کاهش می یابد

به طور کلی دیوار پوش ها و کفپوش ها مانند کاغذ دیواری سه بعدی ، پوستر دیواری سه بعدی ‌و همچنین پارکت و پارکت لمینت ها با توجه به عوامل گوناگون از قیمت متفاوتی برخوردار هستند و قیمت آنها توسط این عوامل کاهش و افزایش می یابد. یکی از عواملی که در قیمت پارکت و یا کاغذ دیواری تاثیر زیادی دارد خارجی و یا ایرانی بودن آنهاست و در این بین کاغذ دیواری ها و یا پارکت های خارجی از قیمت بالاتری به دلیل وارداتی بودن خود برخوردار هستند. زمانی که کاغذ دیواری و یا پارکت از دیگر کشور ها به ایران وارد میشود در نتیجه باید ارز رایج کشور برای خرید و واردات آنها پرداخت شود و همچنین باید مبلغی نیز به عنوان عوارض واردات و حمل و نقل نیز پرداخت شود که این موضوع قیمت آنها را تحت تاثیر قرار داده و مطمئنا افزایش خواهد داد. از دیگر عوامل که قیمت پارکت و کاغذ دیواری را تعیین میکند برند و همچنین کیفیت آنها میباشد. برند و همچنین کیفیت پارکت و کاغذ دیواری ها در صورتیکه از میان برندهای مطرح و همچنین با کیفیت بالا باشد در  نتیجه تا حد زیادی افزایش خواهد یافت.

برای خرید انواع کاغذ دیواری و پارکت لمینت  به سایت دکورآفیس مراجعه کنید:

https://decoroffice.net

2121

کد خبر 1455388