رئیس پلیس راهور همدان: شکست پل شهید قهاری در شهر همدان

رئیس پلیس راهور شهرستان همدان علت بروز ترافیک سنگین محورهای غربی شهر در مسیر بلوار نجفی، ارتش و بلوار سید جمال را شکست پل شهید سعید قهاری سعید (معروف به میدان بار) و بسته شدن مسیر ورودی عرشه سوم پل عنوان کرد.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ سرهنگ فرخ جمالی رئیس پلیس راهور همدان در گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: کمتر از ۲ سال از بهره برداری پل شهید سعید قهاری سعید می گذرد که هم اینک شاهد شکسته شدن عرشه سوم این پل هستیم.

وی خاطرنشان کرد: عرشه سوم پل شهید سعید قهاری سعید مسیر عبور خودروهایی است که از سمت غرب همدان و بلوار ارتش به سمت بلوار آیت الله نجفی و جاده تهران و ملایر تردد دارند.

 رییس پلیس راهور شهرستان همدان اضافه کرد: با وجود گذشت چند روز از مسدود کردن این پل اما شهرداری اقدامی برای ترمیم نقطه حادثه دیده انجام نداده گویا آنها نیز منتظر نظر تهران درباره علت این شکست پل و رفع نقص آن هستند.

سرهنگ جمالی ادامه داد: با مسدود شدن عرشه سوم این پل، هم اینک خودروها به ویژه کشنده و تریلی‌ها به بلوار سیدجمال وارد شده و از دور برگردان برای بازگشت و قرار گرفتن در بلوار آیت الله نجفی استفاده می کنند.

وی اشاره داشت: دوربرگردان سه متری برای دور زدن کشنده و تریلی ها خطرساز بوده و با دور زدن یک تریلی حجم عظیمی ترافیک ایجاد می‌شود.

 رییس پلیس راهور شهرستان همدان تاکید کرد: به گفته مسئولان شهرداری در صورت مسدود نکردن عرشه سوم پل شهید سعید قهاری سعید و عبور خودروها احتمال ریزش پل و سقوط خودرو وجود داشت.

46

کد خبر 1455625

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =